Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Štěpánka Fingerhutová a její hosté z Dlouhé

Štěpánka Fingerhutová a její hosté z Dlouhé

První původní podcastová série Divadla v Dlouhé, kterou iniciovala a moderuje nová členka souboru Štěpánka Fingerhutová. Každý díl má hlavního hosta a druhého moderátora z řad členů souboru.
Znělka a zvuky Jan Vondráček Mix zvuku Martin Kučera
Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean

1. díl
Hostem prvního dílu byl Jan Vondráček, spolumoderátorkou Eva Hacurová a hlavním tématem hudba a zvuk na jevišti, ve filmu, v rozhlase i v životě.

2. díl
Druhý díl se věnuje tématu dětství a hosta Martina Matejku společně se Štěpánkou Fingerhutovou zpovídá Magdalena Zimová.

3. díl
Coco Chanel Divadla v Dlouhé, herečka Magdalena Zimová, je hlavním hostem třetího dílu a společně s Marií Poulovou hovoří o módě, návrhářství, oblékání i o divadelním kostýmu z pohledu výtvarnice a herečky. 

4. díl
S hostem Pavlem Neškudlou si o alternativě v nejrůznějších významech slova společně se Štěpánkou Fingerhutovou povídá Eva Hacurová.

5. díl
Tentokrát moderátoři Eva Hacurová a Martin Matejka udělali hlavního hosta ze Štěpánky Fingerhutové! Jak se v Dlouhé zabydlela? Co ji tak baví na vaření a focení? Jaké je to být influencer a seriálová hvězda? Co na ni prozradí Hana Burešová? A jak se dostala do časopisu Praktická žena?

6. díl
Další díl podcastu je ryze ženský, křehký i silný, veselý i smutný… Helenu Dvořákovou a Kláru Sedláčkovou Oltovou si autorka podcastu Dlouhá chvíle Štěpánka Fingerhutová pozvala jako hosty pro povídání o ženské síle, vůli, ambicích (nejen hereckých), překonávání těžkostí i vychutnávání radostí. A jak je možné, že dojde i na kvíz znalostí z brněnského hantecu, se dozvíte jedině, pokud si pustíte další díl Dlouhé chvíle.

7. díl
Sedmý díl podcastu Štěpánky Fingerhutové se tentokrát věnuje dvěma hostům: manželům a současně hereckým kolegům, Marii a Tomáši Turkovým. Štěpánka se s nimi tentokrát pustila do témat křehkých a osobních, která však v dnešní náročné době rezonují o to více. Řeč bude o víře, výchově a vztahu k ní, o důvěře i sebedůvěře, o dětech a o naději… Ale taky třeba o tom, kdo to jsou „něcisti“, kolik si toho Maruška a Tomáš pamatují z pořadu Etiketa, nebo jakých vlastností si na sobě vzájemně (ne)váží.

8. díl
Tentokrát vás podcast Dlouhá chvíle zve k povídání s ředitelkou Divadla v Dlouhé Danielou Šálkovou, která stojí v jeho čele už 25 let. Vzpomíná na nelehké i úsměvné začátky divadla, povodně, úspěchy, Jana Bornu… Nahlédneme do pestré a multioborové práce ředitelky divadla a nevyhneme se ani hodnocení současné situace. A pokud vás zajímá, proč jí nechal ve skříni František Ringo Čech nedopitou láhev koňaku, proč je v pánských šatnách vana nebo proč vídá mnohem častěji první půlky představení, nezbývá, než si poslechnout tento díl Dlouhé chvíle celý. Přejeme příjemný poslech.