Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Štěpánka Fingerhutová a její hosté z Dlouhé

Štěpánka Fingerhutová a její hosté z Dlouhé

První původní podcastová série Divadla v Dlouhé, kterou iniciovala a moderuje nová členka souboru Štěpánka Fingerhutová, se k vám vrací v nové sezoně a přináší hned několik změn. Tou nejvýraznější je moderátorská posila. Ke Štěpánce Fingerhutové se připojí další členka našeho souboru Eva Hacurová. Eva už pomáhala moderovat několik dílů v předchozí sezoně a Štěpánce se to tak zalíbilo, že si ji přizvala znovu, tentokrát už natrvalo. Společně si pro vás přichystaly několik nových rubrik a řadu zajímavých hostů. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.

Moderují Štěpánka Fingerhutová a Eva Hacurová
Znělka a zvuky
Jan Vondráček
Mix zvuku Martin Kučera

Dlouhá chvíle 2: 1. díl (host Miroslav Zavičár)

Víte, jak probíhají přijímačky na JAMU? Nebo jak se peče nepečený dort? Na tyto otázky Vám odpoví první díl nové série podcastu Dlouhá chvíle, do kterého si naše moderátorky pozvaly svého hereckého kolegu Miroslava Zavičára. Společně se Štěpánkou a Evou zavzpomíná Míra na své dětství nebo vysvětlí, jak se z chemika stát hercem. A na závěr tato trojice vymyslí novou divadelní tradici. Co to asi bude? Nechte se překvapit a poslechněte si Dlouhou chvíli.

 

SEZONA 2020/2021