Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Klub mladých diváků

Klub mladých diváků

KLUB MLADÝCH DIVÁKŮ

Znáte Klub mladých diváků? Je možné, že do KMD chodila už vaše babička! Klub mladých diváků ve školním roce 2022/23 úspěšně vstupuje do 58. sezóny, přičemž pod hlavičkou Divadla v Dlouhé působí 19 let. Klub mladých diváků zajišťuje formou speciálního abonmá pro školní skupiny žáků a studentů vstupenky do téměř všech pražských divadel.

Tisíce mladých diváků se každý rok právě díky KMD a svým pro kulturu nadšeným pedagogům s divadlem seznamují nebo si užívají své již objevené záliby. Vedle návštěvy představení zajišťuje také doplňující program, jako jsou diskuze po představení nebo prohlídky zákulisí či akce pro pedagogy. Žáci a studenti zapojení do KMD si návštěvou divadla rozšiřují kulturní obzory, prožívají sdílené zážitky s kamarády a získávají zkušenost se společenskou zábavou.

Žáci a studenti mohou navštívit mimo činoherní představení také další divadelní žánry. V současné době KMD nabízí i některá operní, muzikálová, taneční i novo-cirkusová představení. Speciálně pro žáky základních škol zajišťuje KMD také standardní představení ve vstřícném odpoledním čase.

 
Kontakt
Divadlo v Dlouhé

Klub mladých diváků
Dlouhá 39, 110 00 Praha 1
tel.: 224 826 829, 221 778 630

www.klubmladychdivaku.cz

e-mail pro základní školy: barbora@klubmladychdivaku.cz
e-mail pro střední školy: monika@klubmladychdivaku.cz