Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Klub mladých diváků

Klub mladých diváků

KLUB MLADÝCH DIVÁKŮ

Znáte Klub mladých diváků? Je možné, že do KMD chodila už vaše babička! Klub mladých diváků úspěšně vstupuje do 54. sezóny, přičemž pod hlavičkou Divadla v Dlouhé působí 14 let. Klub mladých diváků zajišťuje formou speciálního abonmá pro školní skupiny žáků a studentů vstupenky do téměř všech pražských divadel.

Tisíce mladých diváků se každý rok právě díky KMD a svým pro kulturu nadšeným pedagogům s divadlem seznamují nebo si užívají své již objevené záliby. Vedle návštěvy představení vyjednáváme také doplňující program, jako jsou diskuze po představení nebo prohlídky zákulisí. Věříme, že si žáci a studenti návštěvou divadla rozšiřují kulturní obzory, prožívají sdílené zážitky s kamarády a získávají zkušenost se společenskou zábavou.

Žáci a studenti mohou navštívit mimo činoherní představení také taneční a baletní produkce. V současné době nabízíme i některá operní a muzikálová představení. Pro žáky základních škol pořádáme speciální odpolední představení.
 
Kontakt
Divadlo v Dlouhé

Klub mladých diváků
Dlouhá 39, 110 00 Praha 1
tel.: 224 826 829, 221 778 630

www.klubmladychdivaku.cz

e-mail pro základní školy: barbora@klubmladychdivaku.cz
e-mail pro střední školy: monika@klubmladychdivaku.cz