Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

KRÁTKÁ DLOUHÁ

KRÁTKÁ DLOUHÁ

Komorní dramaturgická linie Krátká Dlouhá, která navazuje na dříve uváděná scénická čtení, zahrnuje komorní inscenace, které naši herci připravují ve spolupráci s hostujícími režiséry, ale také koncerty, vernisáže, literární či hudební křty, autorská čtení a další krátkodobé či jednorázové akce. Krátká Dlouhá zastřešuje různorodé aktivity členů našeho souboru, které doplňují jejich dominantní herecké úkoly v inscenacích pro velký sál Divadla v Dlouhé. Na repertoáru je obvykle jen jedna inscenace Krátké Dlouhé, protože premiéra nového titulu automaticky znamená derniéru předchozího. 

Pod hlavičkou Krátké Dlouhé jsme vedle několika jednorázových večerů (koncerty, křty apod.) uvedli tituly Závisláci, Čekání, Chrobáci v krabici – Kvapky, 1913, Jánošík, Vykřičené domy, Deň, kedy zomrel Gagarin, Iluze, Dating v osmi, Muži sa minuli, Ghost Protocol, Čtyři světové strany, Nad Tatrou sa blýska, Konec stříbrného věku, Mrk.

.