Akce Klubu

Akce Klubu

Klub patronů zakončil sezonu

Patroni uzavřeli uplynulou klubovou sezonu speciálním večerem: fotky, program, bulletin i novinky pro další sezonu si prohlédněte v článku.

Výlet za divadlem - Divadelní Flora Olomouc 25. - 27. 5. 2019

Posledním cílem výletu za divadlem se letos stal festival Divadelní Flora Olomouc, hlavním bodem programu bylo fenomenální nastudován Plechového bubínku Güntera Grasse v podání Berliner Ensemble.

Patroni v nebi i v pekle (zkouška naživo)

Sobotní dubnové dopoledne 6. 4. patřilo v Divadle v Dlouhé zkoušce naživo. Patroni tentorkát nahlédli do příprav rodinné inscenace Nebe - peklo.

Patroni na prohlídce zákulisí

V sobotu 2. března se vydali tři skupinky patronů provázené našimi herci do zázemí divadla na prohlídku běžně nedostupných zákoutí.

Romeo, Julie a tma zblízka

V pondělí 21. ledna večer měli patroni možnost navštívit zkoušku inscenace Romeo, Julie a tma v režii Hany Burešové a popovídat si o přípravě i se scénografem a šéfem výroby.

Havlovská zkouška naživo

V sobotu 3. listopadu se patroni sešli v klubu Divadla v Dlouhé, aby nahlédli do zákulisí příprav nové inscenace v režii SKUTR Dopisy Olze.

Zahájení nové sezony Klubu patronů 2018/2019

V neděli 23. září jsme oficiálně otevřeli novou divadlení sezonu Klubu patronů zadanou reprízou insceace Čtyři světové strany!

Patroni na Élektře

V sobotu 17. března jsme pro Klub patronů uspořádali zkoušku naživo k připravované Élektře. Celou akci vám přibližujeme prostřednictvím objektivu Michaela Tomeše.

Klub patronů v zákulisí divadla

V neděli 18. února se patroni vypravili do zákulisí Divadla v Dlouhé v doprovodu našich herců.

Klub patronů na zkoušce naživo: Tajný deník

V sobotu 4. listopadu proběhla poslední neveřejná generálka připravovaného Tajného deníku Adriana Molea a to za účasti více než 50 patronů.