Akce Klubu

Akce Klubu

Prohlídky zákulisí pro Klub patronů

V neděli 9. února odpoledne přivítali naši tři herci v zákulisí divadla hosty z řad Klubu patronů.

Patroni v galerii

První vycházka za uměním pro Klub patronů je za námi, navštívili jsme prostory Colloredo Mansfeldského paláce a výstavu Květy Pacovské.

Patroni na zkoušce Sonetů

Naši patroni měli možnost nahlédnout do zákulisí příprav chystané nové inscenace SONETY.

Patroni zahájili sezonu 2019/2020

V neděli 22. září se sešel Klub patronů, aby zahájil sezonu 2019/20.

Klub patronů zakončil sezonu

Patroni uzavřeli uplynulou klubovou sezonu speciálním večerem: fotky, program, bulletin i novinky pro další sezonu si prohlédněte v článku.

Výlet za divadlem - Divadelní Flora Olomouc 25. - 27. 5. 2019

Posledním cílem výletu za divadlem se letos stal festival Divadelní Flora Olomouc, hlavním bodem programu bylo fenomenální nastudován Plechového bubínku Güntera Grasse v podání Berliner Ensemble.

Patroni v nebi i v pekle (zkouška naživo)

Sobotní dubnové dopoledne 6. 4. patřilo v Divadle v Dlouhé zkoušce naživo. Patroni tentorkát nahlédli do příprav rodinné inscenace Nebe - peklo.

Patroni na prohlídce zákulisí

V sobotu 2. března se vydali tři skupinky patronů provázené našimi herci do zázemí divadla na prohlídku běžně nedostupných zákoutí.

Romeo, Julie a tma zblízka

V pondělí 21. ledna večer měli patroni možnost navštívit zkoušku inscenace Romeo, Julie a tma v režii Hany Burešové a popovídat si o přípravě i se scénografem a šéfem výroby.

Havlovská zkouška naživo

V sobotu 3. listopadu se patroni sešli v klubu Divadla v Dlouhé, aby nahlédli do zákulisí příprav nové inscenace v režii SKUTR Dopisy Olze.

popup