Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 h a 2 hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek. 

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Jak se stát patronem

Jak se stát patronem

Způsoby, jak se stát patronem nebo patronství pořídit někomu dalšímu, jsou dva:

  • uzavření DAROVACÍ SMLOUVY na vámi vybranou částku, která určí kategorii patrona:

V tomto případě se jedná o finanční dar divadlu, který je daňově uplatnitelný jak pro fyzickou, tak právnickou osobu. Dárce nemusí být totožný s tím, kdo bude patronství čerpat - patronství můžete i v tomto případě darovat. Pro vstup do Klubu patronů touto cestou vyplňte, prosím, formulář níže, nebo kontaktujte koordinátorku.

  • zakoupení zážitkového programu PATRON ON-LINE v jedné ze tří cenových nabídek:

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob jak vstoupit do Klubu patronů, pokud nemáte zájem o daňovou výhodu plynoucí z uzavření darovací smlouvy a potřebujete voucher do Klubu teď hned, nebo preferujete nákup na firmu, na fakturu apod. Voucher můžete pořídit sobě nebo darovat.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů či pro informace pro firmy, nebo nákup patronství jako benefit pro zaměstnance apod. se obraťte na koordinátorku Klubu patronů:

Markéta Nachlingerová, klub@divadlovdlouhe.cz, tel.: 603 100 791


  VĚDĚLI JSTE, ŽE...

  • Členství v Klubu se uzavírá vždy na jednu sezónu, ale možnost vstoupit máte kdykoli během roku. Členské výhody a účast na akcích sezony, které již proběhly, jsou pak kompenzovány na základě individuální domluvy.
  • Každý finanční dar je podložen darovací smlouvou uzavřenou mezi patronem a Divadlem v Dlouhé.
  • Dary může daňově uplatnit jak fyzická, tak právnická osoba.
  • V případě nákupu zážitkového programu Patron on-line žádná daňová výhoda nevzniká
  • Patroni v kategoriích Elév a Bard obdrží své vstupenky na první reprízu do prvních řad, ovšem bez garance přesného místa.  
  • Kdyby vám byla milejší podpora Divadla v Dlouhé v podobě pravidelných měsíčních příspěvků, máme pro vás řešení. Všem budoucím patronům nabízíme možnost poukázat finanční dar v poměrných částkách prostřednictvím trvalého příkazu během celé sezóny.
  • Každý člen Klubu patronů obdrží členskou kartu, jejímž prostřednictvím může uplatňovat slevy  v pokladně Divadla v Dlouhé a čerpat další výhody (programy a další publikace divadla zdarma).

V případě dotazu nebo zájmu o osobní schůzku nám napište na 6eHlQOQ-4onn2~l-7hHrVW7r nebo vyplňte nezávazný kontaktní formulář elektronicky či přímo v pokladně a my se vám brzy ozveme.


 

FORMULÁŘ - nezávazná registrace do Klubu patronů
Ochrana proti SPAMu: opište, prosím, kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.