Informace o prodeji, pokladně, slevách...

Informace o prodeji, pokladně, slevách...

Rezervace a prodej vstupenek on-line

Do rezervačního a prodejního systému se dostanete z každé položky programu i repertoáru

 • Po stisknutí tlačítka "vstupenky" u vybraného představení se dostanete na stránku se zobrazením sálu a uvidíte, která místa jsou ještě k dispozici
 • Z nich si pak můžete vybrat a rezervovat či koupit konkrétní vstupenky

Osobní vyzvednutí v pokladně divadla

 • V případě rezervace si objednané vstupenky musíte vyzvednout a zaplatit v pokladně do pěti dnů nebo v případě platnosti rezervace do data představení nejpozději půl hodiny před začátkem představení. Vyhrazujeme si právo v nutném případě Vaši rezervaci o jedno či dvě místa posunout.
 • Na jedno představení si můžete jednorázově objednat maximálně 6 vstupenek, pokud byste jich chtěli víc, napište své požadavky obchodnímu oddělení

E-vstupenka

 • Pokud si vyberete e-vstupenku, postupujte dle pokynů. Nákup e-vstupenky je vždy za plnou cenu. E-vstupenku musíte předložit při vstupu do divadla, ať už v elektronické nebo papírové podobě.
  Potvrzení o zaplacení není e-vstupenka.

Zakoupené vstupenky, předplatné, dárkové poukázky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Pokladna

Pokladna divadla je otevřena v běžném provozu ve všední dny od 12 do 19 h. a 2 hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek. Od 29. 6. do 18. 8. 2019 je zavřeno.

Telefon 221 778 629, 605 010 774 (nevyřizujeme sms)

Pokud se v otevírací době nemůžete do pokladny dovolat, je to tím, že paní pokladní je zcela vytížena obsluhou diváků v pokladně. Děkujeme za pochopení.

Pokladna přijímá platební karty. Uplatnit lze poukázky Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket (Compliments - Dárkový, Sport & Kultura, Multi), Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Dárkový kupon Cadhoc, Flexi Pass Card

Hromadné objednávky vyřizuje obchodní oddělení (221 778 657, obchodni@divadlovdlouhe.cz).

Ceny vstupenek

Velký sál - podle typu představení

 • I. zóna 350 Kč (přízemí 1.- 6. řada, balkón 1. řada), II. zóna 280 Kč (přízemí 7. - 12. řada, balkón 2. řada), III. zóna 190 Kč (3. a 4. řada balkon, ochozy), student/senior 190 Kč ve II. zóně a 160 Kč ve III. zóně

Foyer Kabaret

 • 380 Kč, student/senior 290 Kč

Forbína

 • 350 Kč, student-senior 260 Kč,  předplatné I. zóna

Počet zlevněných vstupenek na každé představení je omezený.

Víkendová představení pro děti

 • Velký sál: I. zóna 160 Kč, II. zóna 140 Kč, III. zóna 120 Kč
 • Foyer: 100Kč

Představení hostů mají vlastní ceny vstupného a nevztahují se na ně slevy a předplatné.

Každý divák musí mít vlastní platnou vstupenku. Platí to i v případě dětí, bez ohledu na jejich věk.

Slevy

Pouze v pokladně poskytujeme slevy studentům (po předložení dokladu o studiu) a seniorům od 63 let (po předložení dokladu totožnosti), držitelům průkazek ZTP a ZTP/P umožňujeme vstup za 1 Kč na vyhrazená místa ve velkém sále. Divadlo má bezbariérový přístup (pomocí plošiny s nosností 200 kg) a na balkoně je prostor pro 2 vozíčkáře a jejich doprovod. Tato místa nelze nabídnout k rezervaci on-line. V případě zájmu volejte přímo do pokladny.

Počet zlevněných vstupenek na každé představení je omezený a poskytují se jen do určených cenových zón. Slevy poskytujeme pouze v pokladně Divadla v Dlouhé.

Při koupi zlevněných vstupenek je třeba vždy předložit patřičný počet dokladů opravňujících ke slevě.

Slevu na základě zákaznických karet a mimořádných nabídek získáte až v pokladně, rezervaci provádějte za plnou cenu.

Předplatné a dárkové poukázky

Kuponové předplatné v cenách 1.920 Kč do I. zóny a 1.500 Kč do II. zóny obsahuje šest přenosných kuponů, které lze použít jak pro individuální návštěvu různých představení ve velkém sále (na představení Élektra uváděné na forbíně lze uplatnit pouze předplatné do I. zóny), tak pro hromadnou návštěvu představení jednoho v rámci jedné sezony (od září do června).

Dárkové kupóny v cenách 280 a 350 Kč s platností jeden rok ode dne nákupu můžete koupit on-line i v pokladně.
Dárkový kupón je určen k jednorázovému nákupu vstupenek a můžete jej uplatnit při nákupu on-line na www.divadlovdlouhe.cz/program nebo osobně v pokladně Divadla v Dlouhé.

Náhled kuponu

Exkluzivní dárková poukázka na jednu vstupenku dle vlastního výběru na představení Divadla v Dlouhé, na níž není uvedená cena, je v prodeji pouze v pokladně za 380 Kč.

Nejjednodušší způsob uplatnění: vstupenky si předem rezervujte online a při jejich vyzvednutí v pokladně uplatněte dárkovou poukázku či předplatitelský kupon.

Zakoupené předplatné, dárkové kupóny a dárkové poukázky nelze vrátit ani směnit za peníze.

Předprodej vstupenek

Vstupenky lze objednat i zakoupit také v předprodejích Ticketmaster, Ticket Art, Ticketportal  i dalších.

  http://www.ticketpro.cz/jnp/home/index.html             

 

Zvýhodněné ceny vstupenek Vám poskytují

ISIC, ALIVE, ITIC, IYTC

Evropská karta mládeže EYCA

Ceny vstupenek pro držitele výše uvedených průkazů jsou dle typu představení 190 Kč/160 Kč (velký sál), 290 Kč (Kabaret), 140 Kč (scénické čtení). Slevu nelze uplatnit na místa v I. zóně. Počet míst pro uplatnění slevy je omezen. Sleva se nevztahuje na dětská a rodinná představení, hosty a pronájmy. Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev. Na jednu kartu lze využít slevu na jednu vstupenku na konkrétní představení.

Svět knihy 2019

Vstupenku z mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2019 můžete až do konce září 2019 uplatnit v pokladně divadla jako poukázku na dvě vstupenky za cenu jedné na jedno představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále (nevztahuje se tedy na představení uváděná v divadelní kavárně a na forbíně).

Premium RB Club Raiffeisen BANK 

Slevu 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru žádejte v pokladně divadla při platbě platebními kartami Premium RB Club od Raiffeisen BANK. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

České dráhy

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení IN-KARTY v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Sphere card 

Sleva 30 nebo 60 Kč (dle typu karty) z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Slevu lze uplatnit na základě předložení Sphere card v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Dějiny a současnost

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předplatitelského průkazu ĎaSu v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

ARTcard časopisu Art & Antiques

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Art karty v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Pražská plynárenská, a.s.

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Zákaznické karty Pražské plynárenské a.s. v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jednu kartu lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Klub Radioservisu

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě klubové karty Radioservisu v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.