Informace o prodeji, pokladně, slevách...

Informace o prodeji, pokladně, slevách...

Pokladna

O velikonočních svátcích 19. - 21. 4. 2019 je pokladna zavřena. V pondělí 22. 4. je otevřena od 15:00 do 17:00.

Pokladna divadla je otevřena ve všední dny od 12 do 19 h. Pokud se hraje o víkendu či ve svátek, je pokladna otevřena 2 hodiny před začátkem představení. 

Telefon 221 778 629, 605 010 774 (nevyřizujeme sms)

Pokud se v otevírací době nemůžete do pokladny dovolat, je to tím, že paní pokladní je zcela vytížena obsluhou diváků v pokladně. Děkujeme za pochopení.

Pokladna přijímá platební karty. Uplatnit lze poukázky Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket (Compliments - Dárkový, Sport & Kultura, Multi), Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Dárkový kupon Cadhoc, Flexi Pass Card

Hromadné objednávky vyřizuje obchodní oddělení (221 778 657, obchodni@divadlovdlouhe.cz).

Rezervace a prodej vstupenek on-line

Do rezervačního a prodejního systému se dostanete z každé položky programu i repertoáru

 • Po stisknutí tlačítka "vstupenky" u vybraného představení se dostanete na stránku se zobrazením sálu a uvidíte, která místa jsou ještě k dispozici
 • Z nich si pak můžete vybrat a rezervovat či koupit konkrétní vstupenky

Osobní vyzvednutí v pokladně divadla

 • V případě rezervace si objednané vstupenky musíte vyzvednout a zaplatit v pokladně do pěti dnů nebo v případě platnosti rezervace do data představení nejpozději půl hodiny před začátkem představení. Vyhrazujeme si právo v nutném případě Vaši rezervaci o jedno či dvě místa posunout.
 • Na jedno představení si můžete jednorázově objednat maximálně 6 vstupenek, pokud byste jich chtěli víc, napište své požadavky obchodnímu oddělení

E-vstupenka

 • Pokud si vyberete e-vstupenku, postupujte dle pokynů. Nákup e-vstupenky je vždy za plnou cenu. E-vstupenku musíte předložit při vstupu do divadla, ať už v elektronické nebo papírové podobě.
  Potvrzení o zaplacení není e-vstupenka.

Zakoupené vstupenky, předplatné, dárkové poukázky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Ceny vstupenek

Velký sál - podle typu představení

 • I. zóna 350 Kč (přízemí 1.- 6. řada, balkón 1. řada), II. zóna 280 Kč (přízemí 7. - 12. řada, balkón 2. řada), III. zóna 190 Kč (3. a 4. řada balkon, ochozy), student/senior 190 Kč ve II. zóně a 160 Kč ve III. zóně

Foyer Kabaret

 • 380 Kč, student/senior 290 Kč

Forbína

 • 350 Kč, student-senior 260 Kč,  předplatné I. zóna

Počet zlevněných vstupenek na každé představení je omezený.

Víkendová představení pro děti

 • Velký sál: I. zóna 160 Kč, II. zóna 140 Kč, III. zóna 120 Kč
 • Foyer: 100Kč

Představení hostů mají vlastní ceny vstupného a nevztahují se na ně slevy a předplatné.

Každý divák musí mít vlastní platnou vstupenku. Platí to i v případě dětí, bez ohledu na jejich věk.

Slevy

Pouze v pokladně poskytujeme slevy studentům (po předložení dokladu o studiu) a seniorům od 63 let (po předložení dokladu totožnosti), držitelům průkazek ZTP a ZTP/P umožňujeme vstup za 1 Kč na vyhrazená místa ve velkém sále. Divadlo má bezbariérový přístup (pomocí plošiny s nosností 200 kg) a na balkoně je prostor pro 2 vozíčkáře a jejich doprovod. Tato místa nelze nabídnout k rezervaci on-line. V případě zájmu volejte přímo do pokladny.

Počet zlevněných vstupenek na každé představení je omezený a poskytují se jen do určených cenových zón. Slevy poskytujeme pouze v pokladně Divadla v Dlouhé.

Při koupi zlevněných vstupenek je třeba vždy předložit patřičný počet dokladů opravňujících ke slevě.

Slevu na základě zákaznických karet a mimořádných nabídek získáte až v pokladně, rezervaci provádějte za plnou cenu.

Předplatné a dárkové poukázky

Kuponové předplatné v cenách 1.920 Kč do I. zóny a 1.500 Kč do II. zóny obsahuje šest přenosných kuponů, které lze použít jak pro individuální návštěvu různých představení ve velkém sále (na představení Élektra a Hovory na útěku uváděná na forbíně lze uplatnit pouze předplatné do I. zóny), tak pro hromadnou návštěvu představení jednoho v rámci jedné sezony (od září do června).

Dárkové kupóny v cenách 280 a 350 Kč s platností jeden rok ode dne nákupu můžete koupit on-line i v pokladně.
Dárkový kupón je určen k jednorázovému nákupu vstupenek a můžete jej uplatnit při nákupu on-line na www.divadlovdlouhe.cz/program nebo osobně v pokladně Divadla v Dlouhé.

Náhled kuponu

Exkluzivní dárková poukázka na jednu vstupenku dle vlastního výběru na představení Divadla v Dlouhé, na níž není uvedená cena, je v prodeji pouze v pokladně za 380 Kč.

Nejjednodušší způsob uplatnění: vstupenky si předem rezervujte online a při jejich vyzvednutí v pokladně uplatněte dárkovou poukázku či předplatitelský kupon.

Zakoupené předplatné, dárkové kupóny a dárkové poukázky nelze vrátit ani směnit za peníze.

Předprodej vstupenek

Vstupenky lze objednat i zakoupit také v předprodejích Ticketmaster, Ticket Art, Ticketportal  i dalších.

  http://www.ticketpro.cz/jnp/home/index.html             

 

Zvýhodněné ceny vstupenek Vám poskytují

ISIC, ALIVE, ITIC, IYTC

Evropská karta mládeže EYCA

Ceny vstupenek pro držitele výše uvedených průkazů jsou dle typu představení 190 Kč/160 Kč (velký sál), 290 Kč (Kabaret), 140 Kč (scénické čtení). Slevu nelze uplatnit na místa v I. zóně. Počet míst pro uplatnění slevy je omezen. Sleva se nevztahuje na dětská a rodinná představení, hosty a pronájmy. Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev. Na jednu kartu lze využít slevu na jednu vstupenku na konkrétní představení.

Svět knihy 2018

Vstupenku z mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2018 můžete až do konce září 2018 uplatnit v pokladně divadla jako poukázku na dvě vstupenky za cenu jedné na jedno představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále (nevztahuje se tedy na představení uváděná v divadelní kavárně a na forbíně).

Premium RB Club Raiffeisen BANK 

Slevu 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru žádejte v pokladně divadla při platbě platebními kartami Premium RB Club od Raiffeisen BANK. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

České dráhy

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení IN-KARTY v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Sphere card 

Sleva 30 nebo 60 Kč (dle typu karty) z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Slevu lze uplatnit na základě předložení Sphere card v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Dějiny a současnost

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předplatitelského průkazu ĎaSu v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

ARTcard časopisu Art & Antiques

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Art karty v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Pražská plynárenská, a.s.

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Zákaznické karty Pražské plynárenské a.s. v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jednu kartu lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Klub Radioservisu

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě klubové karty Radioservisu v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.