Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Od 15. 7. do 15. 8. 2021 je pokladna zavřená. V běžném provozu (ve všední dny od 12 do 19 hod.) se otevře v pondělí 16. 8.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

KLUB PATRONŮ DIVADLA V DLOUHÉ

KLUB PATRONŮ DIVADLA V DLOUHÉ

Klub patronů vznikl v Divadle v Dlouhé v roce 2015, aby sdružoval diváky - mecenáše, pro které nekončí návštěva divadla  potleskem a kteří se chtějí aktivně podílet na dění v našem divadle. Pro patrony chystáme během celé sezony atraktivní program jako poděkování za finanční podporu našeho divadla.

Zajímá vás dění v divadle mimo divácké prostory? Chtěli byste se účastnit exkluzivních akcí pouze pro patrony a setkávat se s herci a tvůrci? Rádi byste nahlédli do zákulisí divadla a dozvěděli se více o naší práci? Vyhovoval by vám přednostní informační servis a pohodlné objednávání vstupenek bez vyčkávání na začátek předprodeje?

Vyberte sobě, svým blízkým nebo zaměstnancům jednu ze čtyř kategorií a buďte naším Elévem, Bardem, Doyenem či Fantomem.

Patronství můžete také věnovat jako dárek a to kdykoliv během divadelní sezony. Novinkou je možnost zakoupení zážitkového programu on-line.

Podrobný klubový program pro sezonu 2020/2021 najdete zde. O realizovaných akcích klubu si můžete přečíst v článcích nebo prohlédnout fotogalerie.

logo_Klub patronu_cb

Pojďte do toho s námi. Zadním vchodem.


 

Prohlédněte si BULLETIN Klubu patronů za sezonu 2018/2019, abyste zjistili, jaké skvělé zážitky vás v případě členství v klubu čekají! Archiv klubových bulletinů k prolistování najdete tady.

 

 

popup