Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Od 15. 7. do 15. 8. 2021 je pokladna zavřená. V běžném provozu (ve všední dny od 12 do 19 hod.) se otevře v pondělí 16. 8.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

ELÉV

ELÉV

logo_Klub patronu_cb

výše podpory: 2.000 - 3.999 Kč
Pro ELÉVY Klubu patronů máme připravené množství možností, jak se díky drobnější podpoře našeho divadla blíže seznámit s jeho chodem. Ihned po předběžné registraci/přihlášce vás budeme kontaktovat a osobně s vámi dohodneme detaily vašeho klubového členství.
Těšíme se na vás!

 

PODROBNÝ ROZPIS NABÍDKY PRO KATEGORII ELÉV

 • Slavnostní zahájení sezony Sezonu 2020/21 zahájíme 20. září před písničkovým pořadem Jan Borna 60.
 • Zkouška naživo 1x za sezonu: zažijte divadelní provoz a navštivte zkoušku jedné z připravovaných inscenací v sezóně dle vlastního výběru. Při té příležitosti můžete využít jedinečné možnosti poobědvat s herci a tvůrci v divadelním klubu. Pro každou příležitost připravíme tematické menu (cena: 300 Kč/osoba, omezená kapacita). 
 • 2 čestné vstupenky na první reprízu jedné z nových inscenací sezóny ve velkém sále s garancí míst v předních řadách.
 • Pozvání na skleničku do divadelního klubu po všech prvních reprízách nových inscenací dané sezóny ve velkém sále. Ke slavnostnímu přípitku jste jako členové Klubu zváni v rámci každé první reprízy nové inscenace.
 • Besedy s tvůrci před 1. reprízou
 • Klubový večer v divadelní kavárně: společné setkání patronů  na konci sezony, na kterém vám představíme vše nové, co chystáme na sezonu další. Součástí večera je samozřejmě i poděkování za podporu naší činnosti a neformální setkání s některými členy našeho uměleckého souboru.

 • Členem odborné poroty festivalu Dítě v Dlouhé: Klub patronů nově získává jeden společný hlas v odborné porotě festivalu Dítě v Dlouhé, která uděluje Cenu Jana Borny pro nejlepší inscenaci pro děti. Členem poroty se můžete stát i vy – stačí se v předstihu přihlásit. Podmínkou je zhlédnutí všech festivalových představení, odměnou čestné vstupenky na ně.
 • Vycházky za uměním: V další sezoně opět rozšíříme program i vlastní obzory o vycházky za uměním. Chystáme prohlídku Státní opery po rekonstrukci a spolupráci s Galerií hlavního města Prahy a jejich kurátorským oddělením. Vycházky budou otevřené nejen pro patrony, ale i pro kolegy z Dlouhé včetně hereckého souboru.
 • Výlety za divadlem (Brno/ Vídeň/ Olomouc): Dva až tři divadelní výjezdy pro Klub patronů i zájemce z řad Divadla v Dlouhé.

 • Pozvánky na mimořádné akce: Pravidelné zasílání pozvánek na derniéry, představení linie Krátká Dlouhá a další speciální akce divadla.

 • Program zdarma: při každé návštěvě Divadla v Dlouhé obdržíte program k inscenaci zdarma.
 • Divadelní balíček: obdržíte jako přivítání v Klubu patronů u příležitosti první klubové návštěvy Divadla
  v Dlouhé (propagační materiály a výběr z publikací divadla).
 • Exkluzivní informační servis: e-mailový informační servis o novinkách z Dlouhé i o akcích Klubu patronů.
 • Sleva na vstupenky: členové Klubu mohou na základě členské karty získat slevu 60 Kč z běžné plné ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Slevu lze uplatnit maximálně na dvě vstupenky na jedno představení. Slevu nelze uplatnit na představení dopolední, rodinná odpolední,  zadaná, hostujících souborů a v rámci pronájmů divadla a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

 • Přednostní informace o programu a předprodeji: členové Klubu dostanou v předstihu program a budou si moci lépe naplánovat návštěvu představení, takže při zahájení předprodeje budou ve výhodě oproti ostatním divákům.
 • Poděkování: všem elévům Divadla v Dlouhé adresujeme poděkování přímo na našich webových stránkách.
 • Publikace divadla: jako patron získáte výtisk všech aktuálních ročenek a neperiodických publikací vydávaných Divadlem v Dlouhé.
 • Propagační předměty Divadla v Dlouhé získáte za režijní ceny (cd, trička a další sortiment z produkce Divadla v Dlouhé).

 

ELÉV BARD DOYEN
Výše podpory 2 000 Kč – 3 999 Kč 4 000 Kč – 9 999 Kč 10.000 - 99.999 Kč*
 
Slavnostní zahájení sezony KP 20. 9. 2020
Zkouška naživo 4x za sezonu (Elévové pouze 1x)
Výprava do zákulisí s hereckým průvodcem
2 čestné vstupenky na všechny premiéry
2 čestné vstupenky na všechny první reprízy
První repríza nových inscenací
Besedy s tvůrci
Klubový večer v Divadelní kavárně
Bulletin Klubu patronů
Vycházky za uměním
Členem odborné poroty festivalu Dítě v Dlouhé
Výlety za divadlem (Brno/ Vídeň/ Olomouc)
Program zdarma
Divadelní balíček na přivítanou pro nové patrony
Klubová sleva na vstupenky
Pozvánky na mimořádné akce
Exkluzivní informační servis
Přednostní informace o programu a předprodeji
Publikace divadla a propagační předměty se slevou
Poděkování v průvodci sezonou
Poděkování na webu divadla


* Nad částku 99.999 Kč nabízíme dárcům kromě plného programu pro Doyeny zcela individuální a exkluzivní program. Více informací zde.

popup