BARD

BARD

logo_Klub patronu_cb

výše podpory: 4.000 - 9.999 Kč
Pro BARDY Klubu patronů máme připravenu bohatou nabídku možností, jak se díky podpoře divadla stát přímo součástí dění v něm!
Ihned po předběžné registraci/přihlášce vás budeme kontaktovat a osobně s vámi dohodneme detaily vašeho klubového členství.
Těšíme se na vás!

 PODROBNÝ ROZPIS NABÍDKY PRO KATEGORII BARD

 • Výlety za divadlem: v průběhu sezony bychom rádi zorganizovali minimálně dva divadelní výjezdy pro Klub patronů i zájemce z řad Divadla v Dlouhé. První výlet bude v lednu do Linze a ten druhý na jaře na některý z tuzemských divadlních festivalů.

 • Slavnostní zahájení sezony budeme NOVĚ pořádat pro všechny kategorie! Patroni se poprvé sejdou 23. září na první repríze inscenace Čtyři světové strany

 • Workshop Výroba dvadelní inscenace v rámci příprav inscenace Romeo, Julie a tma (leden 2019)
 • Bulletin Klubu patronů: na konci každé sezony připravujeme ohlédnutí za uplynulými akcemi Klubu patronů , jehož součástí jsou i texty, postřehy či zdravice samotných patronů.

 • Výprava do zákulisí: vydejte se spolu s našimi herci do divadelního zákulisí a poznejte průběh přípravy inscenace. Pozvánka je platná pro 2 osoby.
 • Zkouška naživo: zažijte divadelní provoz a navštivte zkoušku jedné z připravovaných inscenací v sezóně dle vlastního výběru. Při té příležitosti můžete využít jedinečné možnosti poobědvat s herci a tvůrci v divadelním klubu. Pro každou příležitost představujeme tematické menu (cena: 300 Kč/osoba, omezená kapacita). Rezervovat na zkoušku naživo můžete jedno či dvě místa.
 • 2 čestné vstupenky na první reprízu všech nových inscenací sezóny ve velkém sále s garancí míst v předních řadách.
 • Pozvání na skleničku do divadelního klubu po všech prvních reprízách nových inscenací dané sezóny ve velkém sále. Ke slavnostnímu přípitku jste jako členové Klubu zváni v rámci každé první reprízy nové inscenace.
 • Klubový večer v divadelní kavárně: společné setkání patronů a partnerů Divadla v Dlouhé na konci sezony, na kterém vám představíme vše nové, co chystáme na sezonu další. Součástí večera je samozřejmě i poděkování za podporu naší činnosti a neformální setkání s některými členy našeho uměleckého souboru.
 • Pozvánky na mimořádné akce: pravidelné zasílání pozvánek na derniéry, představení linie Krátká Dlouhá a další speciální akce divadla.
 • Program zdarma: při každé návštěvě Divadla v Dlouhé obdržíte program k inscenaci zdarma.
 • Divadelní balíček: obdržíte jako přivítání v Klubu patronů u příležitosti první klubové návštěvy Divadla v Dlouhé.
 • Exkluzivní informační servis: e-mailový informační servis o novinkách z Dlouhé i o akcích Klubu patronů.
 • Sleva na vstupenky: členové Klubu mohou na základě členské karty získat slevu 60 Kč z běžné plné ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Slevu lze uplatnit maximálně na dvě vstupenky na jedno představení. Slevu nelze uplatnit na představení dopolední, rodinná odpolední,  zadaná, hostujících souborů a v rámci pronájmů divadla a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

 • Přednostní informace o programu a předprodeji: členové Klubu dostanou v předstihu program a budou si moci lépe naplánovat návštěvu představení, takže při zahájení předprodeje budou ve výhodě oproti ostatním divákům.

 • Poděkování: všem bardům Divadla v Dlouhé adresujeme poděkování v tištěném průvodci sezónou a také na našich webových stránkách, kam rádi připojíme i fotografii.
 • Publikace divadla: jako patron získáte výtisk všech připravovaných ročenek a neperiodických publikací vydávaných Divadlem v Dlouhé.
 • Propagační předměty Divadla v Dlouhé získáte za režijní ceny (cd, trička a další sortiment z produkce Divadla v Dlouhé).
ELÉV BARD DOYEN
Výše podpory 2 000 Kč – 3 999 Kč 4 000 Kč – 9 999 Kč 10.000 - 99.999 Kč*
 
Workshop Divadelní kostým od návrhu k ramínku
Členem odborné poroty festivalu Dítě v Dlouhé
Vycházky za uměním
Slavnostní zahájení sezony KP 22.9. 2019
Výlety za divadlem (Krakow/ Vídeň/ Budapešť)
Bulletin Klubu patronů
Zkouška naživo 3x za sezonu
Výprava do zákulisí
Klubový večer v Divadelní kavárně
První repríza nových inscenací
2 čestné vstupenky na všechny první reprízy
2 čestné vstupenky na všechny premiéry
Program zdarma
Divadelní balíček na přivítanou pro nové patrony
Klubová sleva na vstupenky
Pozvánky na mimořádné akce
Exkluzivní informační servis
Přednostní informace o programu a předprodeji
Publikace divadla a propagační předměty se slevou
Poděkování v průvodci sezonou
Poděkování na webu divadla


* Nad částku 99.999 Kč nabízíme dárcům kromě plného programu pro Doyeny zcela individuální a exkluzivní program. Více informací zde.