Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

DOYEN

DOYEN

logo_Klub patronu_cb

výše podpory: od 10.000 Kč do 99.999 Kč*
DOYEN Klubu patronů se s nadsázkou stává členem Divadla v Dlouhé. Přesvědčte se o tom v níže rozepsané nabídce pro nejvyšší kategorii podpory.   
Ihned po předběžné registraci/přihlášce vás budeme kontaktovat a osobně s vámi dohodneme detaily vašeho klubového členství.
Těšíme se na vás!
*Nad částku 99.999 Kč nabízíme dárcům kromě plného programu pro Doyeny zcela individuální a exkluzivní program. Více informací zde.

 PODROBNÝ ROZPIS NABÍDKY PRO KATEGORII DOYEN

 • Slavnostní zahájení sezony Sezonu 2022/23 zahájíme v pátek 9. září 2022 obnovenou premiérou Tajného deníku Adriana Molea ve věku 13 a 3/4!
 • Zkouška naživo 3x za sezonu: zažijte divadelní provoz a navštivte zkoušku jedné z připravovaných inscenací v sezóně dle vlastního výběru. Při té příležitosti můžete využít jedinečné možnosti poobědvat s herci a tvůrci v divadelním klubu. Pro každou příležitost připravíme tematické menu (cena: 300 Kč/osoba, omezená kapacita). 
 • Výprava do zákulisí: vydejte se spolu s našimi herci do divadelního zákulisí a poznejte průběh přípravy inscenace. Pozvánka je platná pro 2 osoby.
 • 2 čestné vstupenky na premiéry všech nových inscenací sezóny ve velkém sále spojených se slavnostním rautem a přípitkem k uvedení nové inscenace.
 • Besedy s tvůrci před 1. reprízou
 • Klubový večer v divadelní kavárně: společné setkání patronů  na konci sezony, na kterém vám představíme vše nové, co chystáme na sezonu další. Součástí večera je samozřejmě i poděkování za podporu naší činnosti a neformální setkání s některými členy našeho uměleckého souboru.

 • Členem odborné poroty festivalu Dítě v Dlouhé: Klub patronů nově získává jeden společný hlas v odborné porotě festivalu Dítě v Dlouhé, která uděluje Cenu Jana Borny pro nejlepší inscenaci pro děti. Členem poroty se můžete stát i vy – stačí se v předstihu přihlásit. Podmínkou je zhlédnutí všech festivalových představení, odměnou čestné vstupenky na ně.
 • Vycházky za uměním: V další sezoně opět rozšíříme program i vlastní obzory o vycházky za uměním. Chystáme prohlídku Státní opery po rekonstrukci a spolupráci s Galerií hlavního města Prahy a jejich kurátorským oddělením. Vycházky budou otevřené nejen pro patrony, ale i pro kolegy z Dlouhé včetně hereckého souboru.
 • Výlety za divadlem (Brno/ Vídeň/ Olomouc): Dva až tři divadelní výjezdy pro Klub patronů i zájemce z řad Divadla v Dlouhé.

 • Pozvánky na mimořádné akce: pravidelné zasílání pozvánek na derniéry, představení linie Krátká Dlouhá a další mimořádné akce divadla.
 • Programy zdarma: při každé návštěvě Divadla v Dlouhé obdržíte program k inscenaci zdarma.
 • Divadelní balíček: obdržíte jako přivítání v Klubu patronů u příležitosti první klubové návštěvy Divadla
  v Dlouhé (propagační materiály a výběr z publikací divadla).
 • Exkluzivní informační servis: e-mailový informační servis o novinkách z Dlouhé i o akcích Klubu patronů.
 • Sleva na vstupenky: členové Klubu mohou na základě členské karty získat slevu 60 Kč z běžné plné ceny vstupenky na večerní a podvečerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále (včetně inscenací Lucerna a Kouzelná flétna od 17:00). Slevu lze uplatnit maximálně na dvě vstupenky na jedno představení. Slevu nelze uplatnit na představení dopolední, odpolední pro děti (Jak jsem se ztratil, O líné babičce), zadaná, hostujících souborů a v rámci pronájmů divadla a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev. Divadlo v Dlouhé si vyhrazuje právo rozhodnout o slevě u mimořádných akcí jako např. výročí divadla, silvestrovská představení apod.
 • Individuální přístup při objednávání vstupenek na představení Divadla v Dlouhé bez omezení vztahujících se na nižší kategorie členství.
 • Poděkování: všem doyenům Divadla v Dlouhé adresujeme poděkování v tištěném průvodci sezónou
  a také na našich webových stránkách, kam rádi připojíme i fotografii.
 • Publikace divadla: jako patron získáte výtisk všech připravovaných ročenek a neperiodických publikací vydávaných Divadlem v Dlouhé.
 • Propagační předměty Divadla v Dlouhé získáte za režijní ceny (cd, trička a další sortiment z produkce Divadla v Dlouhé).
ELÉV BARD DOYEN
Výše podpory 3 000 Kč – 4 999 Kč 5 000 Kč – 9 999 Kč 10.000 - 99.999 Kč*
 
Zahájení sezony KP 9. 9. 2022
Zkouška naživo 3x za sezonu (Elévové pouze 1x)
Výprava do zákulisí s hereckým průvodcem
2 čestné vstupenky na všechny premiéry
2 čestné vstupenky na všechny první reprízy
První repríza nových inscenací
Besedy s tvůrci
Klubový večer v Divadelní kavárně
Bulletin Klubu patronů
Vycházky za uměním
Členem odborné poroty festivalu Dítě v Dlouhé
Výlety za divadlem (Brno/ Vídeň/ Olomouc)
Program zdarma
Divadelní balíček na přivítanou pro nové patrony
Klubová sleva na vstupenky
Pozvánky na mimořádné akce
Exkluzivní informační servis
Přednostní informace o programu a předprodeji
Publikace divadla a propagační předměty se slevou
Poděkování v průvodci sezonou
Poděkování na webu divadla


* Nad částku 99.999 Kč nabízíme dárcům kromě plného programu pro Doyeny zcela individuální a exkluzivní program. Více informací zde.