Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Eva Hacurová

Eva Hacurová

nar. 1993 v Prostějově, absolventka DAMU 2016

Získala Cenu divadelní kritiky v kategorii Talent roku (2017).

Eva Hacurová je členkou Divadla v Dlouhé od jara roku 2016, kdy nastudovala roli Agafji v Oblomovovi a začala s Helenou Dvořákovou alternovat postavu Beatricie v Mnoho povyku pro nic. Obě tyto inscenace režírovala Hana Burešová, která spolu se Štěpánem Otčenáškem učila Evin herecký ročník na katedře činoherního divadla pražské DAMU. Následovaly Hovory na útěku, Lucerna, Racek, Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾, Élektra, Dopisy Olze, Romeo, Julie a tma, Nebe – peklo, Sonety, Bez roucha a také tituly komorní řady Krátká Dlouhá Dating v osmi a Konec stříbrného věku. Za herecké výkony v hlavních rolích v Lucerně a Élektře získala ocenění kritiky i diváků.

Eva Hacurová je také výborná zpěvačka, což v Dlouhé využili režiséři inscenací Hovory na útěku, Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ či Dopisy Olze. Nejen divadelní publikum ji může znát z hlavní role televizního filmu Až budou krávy lítat.

Rozhovor s Evou Hacurovou si můžete poslechnout v podcastu Dlouhá chvíle, který Eva společně s další členkou našeho souboru Štěpánkou Fingerhutovou moderuje. Všechny díly podcastu si můžete poslechnout zde nebo v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

12. díl, poslouchejte též v aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.