Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Dlouhá chvíle / podcast

Dlouhá chvíle / podcast

Moderátorka Štěpánka Fingerhutová   Znělka a zvuky Jan Vondráček   Mix zvuku Martin Kučera

Podcast Štěpánky Fingerhutové alias @fingee a jejích hostů

Poslouhcejte v aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean a v naší podcastové knihovně.

Iniciátorkou podcastové série Dlouhá chvíle je Štěpánka Fingerhutová, která se jako nová členka Divadla v Dlouhé rozhodla, že čas, kdy divadlo nehraje, využije k tomu, aby se lépe seznámila se svými kolegy ze souboru. Do každého dílu si vedle hlavního hosta zve někoho ze souboru také jako spolumoderátora. Poslouchejte v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean nebo v naší podcastové knihovně.

  • Hostem prvního dílu byl Jan Vondráček, spolumoderátorkou Eva Hacurová a tématem hudba a zvuk na jevišti, ve filmu, v rozhlase i v životě.
  • Druhý díl se věnoval tématu dětství a hosta Martina Matejku společně se Štěpánkou Fingerhutovou zpovídala Magdalena Zimová. Řeč byla nejen o dětství, důležitých vzpomínkách, ale i o divadle pro děti a autorské tvorbě, o tom, jaké je to hrát se sourozencem, o hravosti a dítěti v nás samotných a samozřejmě i o vlastních dětech a rodičovství. 
  • Ve třetím dílu je herečka Magdalena Zimová hlavním hostem a společně s Marií Poulovou hovoří o módě, návrhářství, oblékání i o divadelním kostýmu z pohledu výtvarnice a herečky. Jaké oblečení nesnášela, co považuje za módní tabu nebo co si o jejím vkusu myslí její děti? 
  • Hostem čtvrtého dílu je Pavel Neškudla, spolumoderátorkou Eva Hacurová  a hlavním tématem alternativa ve všech možných významech slova.
  • Pátý díl se odehrává v obráceném gardu: moderátoři Eva Hacurová a Martin Matejka udělali ze Štěpánky Fingerhutové hlavního hosta. Konečně se tedy dozvíte spoustu zajímavých informací o nové člence souboru, Štěpánce: Jak se v Dlouhé zabydlela? Co ji tak baví na vaření a focení? Jaké je to být influencer a seriálová hvězda? Co na ni prozradí Hana Burešová? A jak se dostala do časopisu Praktická žena? Od 9. února na všech podcastových platformách.
  • Šestý díl podcastu je ryze ženský, křehký i silný, veselý i smutný… Helenu Dvořákovou a Kláru Sedláčkovou Oltovou si autorka podcastu Dlouhá chvíle Štěpánka Fingerhutová pozvala jako hosty pro povídání o ženské síle, vůli, ambicích (nejen hereckých), překonávání těžkostí i vychutnávání radostí. A jak je možné, že dojde i na kvíz znalostí z brněnského hantecu, se dozvíte jedině, pokud si pustíte další díl Dlouhé chvíle.
  • Sedmý díl podcastu Štěpánky Fingerhutové se tentokrát věnuje dvěma hostům: manželům a současně hereckým kolegům, Marii a TomášiTurkovým. Štěpánka se s nimi tentokrát pustila do témat křehkých a osobních, která však v dnešní náročné době rezonují o to více. Řeč bude o víře, výchově a vztahu k ní, o důvěře i sebedůvěře, o dětech a o naději… Ale taky třeba o tom, kdo to jsou „něcisti“, kolik si toho Maruška a Tomáš pamatují z pořadu Etiketa, nebo jakých vlastností si na sobě vzájemně (ne)váží.
zobrazit více

Aktuální počet repríz 6 Sdílet