Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Michal Isteník

Michal Isteník

Michal Isteník (nar. 1983, abs. JAMU 2008) je členem hereckého souboru Městského divadla Brno, kde k jeho stěžejním rolím patří či patřil např. D´Artagnan* (Tři mušketýři), Andrej (Tři sestry), Šprýmař* (Síla zvyku), Mucha (Muchova epopej), Dante (Měsíční kámen), Blázen* (Mojžíš), Ludvík Grübel* (Všemocný pan Krot), Lancelot Gobbo (Benátský kupec), Čičikov* (Mrtvé duše). Kromě toho je Michal Isteník výraznou postavou brněnského divadla Buranteatr, a to jako herec, autor i režisér (v inscenacích Pan Polštář, Skleněný zvěřinec a Misantrop jste ho mohli vidět i na jevišti Divadla v Dlouhé v rámci Festivalu 13+).
*v režii Hany Burešové

Michal Isteník získal Cenu Alfréda Radoka 2011 v kategorii talent roku a Cenu Thálie 2014 za roli Čičikova v inscenaci Mrtvé duše.

S Michalem Isteníkem se můžete blíže seznámit v krátkém rozhovoru k Oblomovovi či v profilovém rozhovoru, který vyšel v ročence Městského divadla Brno.

Rozhovor s Michalem Isteníkem si můžete poslechnout v podcastu Dlouhá chvíle, který moderují členky našeho souboru Štěpánka Fingerhutová a Eva Hacurová.

5. díl sezony 2021/22, poslouchejte též v aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.

Současné role

Oblomov Oblomov