Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Samuel Toman

Samuel Toman

Samuel Toman (nar. 1998) v současné době dokončuje studium na pražské DAMU. S Divadlem v Dlouhé spolupracoval poprvé na inscenaci Hany Burešové Zítřek se nekoná, v níž ztvárňuje náročnou roli neslyšícího Stefana. Od začátku roku 2022 se stal členem souboru a pod vedením režiséra Michala Vajdičky začne postavu Pavla v inscenaci Konec rudého člověka.

Samuela Tomana můžete vidět také v Městských divadlech pražských v inscenacích Digitální podzemí a Hamlet, ve Studiu Švandova divadla v autorské hře Cestopissing a moderním ruském dramatu Nesnesitelně dlouhá objetí, v divadle DISK v absolventských inscenacích Přelet nad kukaččím hnízdem a Bouře nebo v bytovém divadle H2O v inscenacích Láska a porozumění a Stojím v řadě.

Rozhovor se Samuelem Tomanem si můžete poslechnout v podcastu Dlouhá chvíle, který moderují členky našeho souboru Štěpánka Fingerhutová a Eva Hacurová.

2. díl sezony 2021/22, poslouchejte též v aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.