Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Štěpánka Fingerhutová

Štěpánka Fingerhutová

Štěpánka Fingerhutová je novou členkou souboru od sezony 2020/21, v předchozí sezoně vyhrála konkurs na roli Brooke v  inscenaci Hany Burešové Bez roucha a ještě před premiérou se zapojila do scénického čtení Konec stříbrného věku a začala zkoušet inscenaci Vytržení panny z Barby v režii Jana Nebeského.

Studovala herectví na Pražské konzervatoři. Během studií začala hostovat v Činoherním klubu v roli Shirley Wadeové v inscenaci Kati v režii Ondřeje Sokola a ve Východočeském divadle Pardubice, kde byla poté dva roky v angažmá. Po odchodu na volnou nohu nastudovala roli Aleny v muzikálu Šakalí léta v Divadle Na Fidlovačce.

Štěpánka Fingerhutová iniciovala vznik a moderuje první původní podcastovou sérii Divadla v Dlouhé s názvem Dlouhá chvíle. Každý díl má hlavního hosta a druhého moderátora z řad členů souboru. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.