Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Podrobnosti a formuláře k objednání představení

Podrobnosti a formuláře k objednání představení

Objednávka představení pro mateřské školy

Objednávka představení pro základní školy

Objednávka představení pro střední školy

 

Důležité informace o hromadných objednávkách na dopolední představení:

  • Předběžná objednávka se vyplňuje na konkrétní tituly.
  • Po odeslání předběžné objednávky vyčkejte na potvrzovací e-mail o zařazení do pořadníku. Prosíme vás o trpělivost s vyřízením vaší objednávky, trvá zpravidla několik dní.
  • Termíny nabízíme a školy v sále rozsazujeme podle pořadí přijetí, ročníku žáků a možností rozmístění v hledišti.
  • Inscenace O líné babičce a Jak jsem se ztratil hrajeme ve velkém sále s kapacitou 400 dětí (cena vstupenky od ledna 2023 160 Kč/žák). Na tyto pohádky je čekací doba 2 - 4 roky. Loutková představení pro nejmenší zajišťují naši hosté v divadelním foyer s kapacitou 70 dětí (cena vstupenky od ledna 2023 110 Kč/žák). Na tyto pohádky je čekací doba 1 - 2 roky. Pedagogický doprovod a žáci se ZTP mají nárok na vstupenku za 1 Kč (od ledna 2023 platí pro celých 20 dětí 2 pedagogické doprovody za 1 Kč, vše navíc již za plnou cenu 160 Kč).
  • Fakturu běžně zasíláme pár týdnů před představením e-mailem kontaktní osobě. Hromadnou vstupenku dostanete u vchodu do divadla v den pohádky.
  • Splatnost faktury je zhruba týden před představením – úhrada je možná převodem na účet nebo na pokladně hotově či kartou. Úhrada hromadné objednávky je na pokladně možná ve všední dny od 12-18 hod.
  • Počet žáků na fakturu je možné z důvodu nemocnosti snížit (asi o 10%) a v den představení pro všechny žáky do stanovené výše dokoupit. Vstupné nevracíme. Prosíme, abyste v případě vyšší nemocnosti zajistili náhradníky.
  • Po potvrzení objednávky a vystavení platebního dokladu nelze provádět storno, měnit počet a kategorii vstupenek, či termín představení.
  • Divadlo se otvírá půl hodiny před začátkem představení. Prosíme vás o dochvilnost, po začátku představení je vstup do hlediště problematický. Pedagogický doprovod má z důvodu viditelnosti žáků vyhrazené místo vždy pouze na kraji řady nebo v řadě poslední (je uvedeno na hromadné vstupence).  V hledišti je přísný zákaz konzumace jídla a nápojů. Během představení je v hledišti zákaz fotografování, pořizování audiovizuálních záznamů a používání mobilních telefonů.
  • Upozornění: Platbu za vstupenky požadujeme předem a vstupné vracíme pouze v případě změny nebo zrušení představení ze strany divadla. Faktura musí být uhrazena vždy v plné výši.