Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

SLEVY

SLEVY

Pouze v pokladně poskytujeme slevy studentům (po předložení dokladu o studiu nebo Evropské karty mládeže EYCA) a seniorům od 63 let (po předložení dokladu totožnosti). Na jeden doklad lze využít slevu na jednu vstupenku na konkrétní představení.

Počet těchto zlevněných vstupenek je na každé představení omezený a poskytují se jen do určených cenových zón. Slevy poskytujeme pouze v pokladně Divadla v Dlouhé. Žádost o poskytnutí slevy nahlaste pokladní předem. Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev. 

Držitelům průkazek ZTP a držitelům průkazek ZTP/P s jedním doprovodem umožňujeme na vyhrazená místa v sále vstup za 1 Kč. Divadlo má bezbariérový přístup (pomocí plošiny s nosností 230 kg) a na balkoně je prostor pro 2 vozíčkáře a jejich doprovod. V případě zájmu o rezervaci vstupenek volejte přímo do pokladny (221 778 629, 605 010 774). Pokud máte zájem o zakoupení vstupenek on-line, kontaktujte naše obchodní oddělení (obchodni@divadlovdlouhe.cz, 221 778 657).

Slevu na základě zákaznických karet a vybraných mimořádných nabídek získáte až v pokladně, rezervaci provádějte za plnou cenu. Žádost o poskytnutí slevy nahlaste pokladní předem. Slevy nelze kombinovat.

Zvýhodněné ceny vstupenek Vám poskytují

Svět knihy Praha 2023

Speciální bonus z e-vstupenky zakoupené na 28. mezinárodní knižní veletrh a literární festival SVĚT KNIHY PRAHA 2023 lze využít při nákupu on-line vstupenek na představení Divadla v Dlouhé uvedená do 31. 10. 2023 s výjimkou premiér, veřejných generálek, dopoledních představení pro školy a představení zadaných, benefičních a hostujících souborů. Slevu nelze uplatnit v pokladně divadla a není možné ji kombinovat s jinými druhy slev.

Premium RB Club Raiffeisen BANK 

Slevu 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru žádejte v pokladně divadla při platbě platebními kartami Premium RB Club od Raiffeisen BANK. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

České dráhy

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení IN-KARTY v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Sphere card 

Sleva 30 nebo 60 Kč (dle typu karty) z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Slevu lze uplatnit na základě předložení Sphere card v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Dějiny a současnost

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předplatitelského průkazu ĎaSu v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

ARTcard časopisu Art & Antiques

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Art karty v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Pražská plynárenská, a.s.

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Zákaznické karty Pražské plynárenské a.s. v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jednu kartu lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Klub Radioservisu

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě klubové karty Radioservisu v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Galerie hlavního města Prahy

Držitelé karet GHMP Member, GHMP Member Plus, GHMP PatronDivadlo mají nárok na 15% slevu na nákup maximálně 6 ks vstupenek na představení z repertoáru divadla, a to pouze při nákupu v pokladně divadla po předložení dané karty (tato sleva neplatí při nákupu vstupenek v předprodejních sítích a na internetu). Sleva platí na večerní představení divadla s výjimkou premiér, představení dětských, zadaných, benefičních, silvestrovských a hostujících souborů a inscenace Jak jsem se ztratil.

Sleva pro diváky v GHMP: Po předložení vstupenky na představení Divadla v Dlouhé z aktuální divadelní sezony získáte 20% slevu z plné ceny na nákup vstupenek na výstavy pořádané GHMP v prostorách Domu U Kamenného zvonu, Domu fotografie, Městské knihovny, Colloredo-Mansfeldského paláce, Zámku Trója, Bílkovy vily, Bílkova domu v Chýnově.