Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

SLEVY

SLEVY

Pouze v pokladně poskytujeme slevy studentům (po předložení dokladu o studiu) a seniorům od 63 let (po předložení dokladu totožnosti). Držitelům průkazek ZTP a ZTP/P umožňujeme na vyhrazená místa v sále vstup za 1 Kč. Divadlo má bezbariérový přístup (pomocí plošiny s nosností 200 kg) a na balkoně je prostor pro 2 vozíčkáře a jejich doprovod. Tato místa nelze nabídnout k rezervaci on-line. V případě zájmu volejte přímo do pokladny.

Počet těchto zlevněných vstupenek je na každé představení omezený a poskytují se jen do určených cenových zón. Slevy poskytujeme pouze v pokladně Divadla v Dlouhé. Žádost o poskytnutí slevy nahlaste pokladní předem. Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev. 

Při koupi zlevněných vstupenek je třeba vždy předložit patřičný počet dokladů opravňujících ke slevě.

Slevu na základě zákaznických karet a mimořádných nabídek získáte až v pokladně, rezervaci provádějte za plnou cenu. Žádost o poskytnutí slevy nahlaste pokladní předem. Slevy nelze kombinovat.

Zvýhodněné ceny vstupenek Vám poskytují

Evropská karta mládeže EYCA

Ceny vstupenek pro držitele výše uvedené karty jsou dle typu představení 190 Kč/140 Kč (velký sál, běžné vstupné), 240 Kč/140 Kč (Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, Bez roucha), 390 Kč (Kabaret), 140 Kč (scénické čtení). Slevu nelze uplatnit na místa v I. zóně. Počet míst pro uplatnění slevy je omezen. Sleva se nevztahuje na dětská a rodinná představení, hosty a pronájmy. Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev. Na jednu kartu lze využít slevu na jednu vstupenku na konkrétní představení.

Premium RB Club Raiffeisen BANK 

Slevu 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru žádejte v pokladně divadla při platbě platebními kartami Premium RB Club od Raiffeisen BANK. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

České dráhy

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení IN-KARTY v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Sphere card 

Sleva 30 nebo 60 Kč (dle typu karty) z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Slevu lze uplatnit na základě předložení Sphere card v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Dějiny a současnost

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předplatitelského průkazu ĎaSu v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

ARTcard časopisu Art & Antiques

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Art karty v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Pražská plynárenská, a.s.

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Zákaznické karty Pražské plynárenské a.s. v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jednu kartu lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Klub Radioservisu

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě klubové karty Radioservisu v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.