Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do 22. ledna 2021 ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

On-line premiéra nové komorní inscenace

V úterý 19. ledna v 19 hodin uvedeme první - a doufáme, že poslední - on-line premiéru v historii Divadla v Dlouhé. Hru mladé americké autorky Jen Silvermanové Mrk nastudoval v rámci komorní řady Krátká Dlouhá/Start Ondřej Rychlý a podílel se i na jejím natočení a střihu. Pro přístup k této mimořádné události jsou potřeba vstupenky, které v omezeném množství prodáváme na GoOut v cenách 100 Kč (běžná) a 200 Kč (sponzorská).

Vstupenky na on-line premiéru 19. 1. 19:00

Připomeňte si s námi režiséra a básníka Jana Bornu

V našich podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean či v audioknihovně si můžete poslechnout pořad Bornova chvilka poezie. Básně z inscenace S úsměvy idiotů natočili někteří herci prezenčně v divadle, jiní distančně doma či jinde. Jednotlivé básně i jejich interprety představuje a na spolupráci s Janem Bornou vzpomíná Miroslav Hanuš za hudebního i slovního doprovodu Milana Potočka.

Druhý díl nedělního čtení na pokračování

Na našem Facebooku a YouTube pokračuje nové čtení na pokračování z knihy Arnošta Goldflama O nepotřebných věcech a lidech. Premiéra druhého dílu v neděli 17. ledna v 15 hodin, pohádku Nepotřebné staré hadry čte Klára Sedláčková-Oltová. Audioverze k poslechu v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean či knihovně

Předprodej na leden on-line

Na leden 2021 jsme pro vás připravili dvě desítky on-line akcí pro děti i dospělé, pro širokou veřejnost i pro školy a Klub mladých diváků. Přibližně polovina bude k vidění zdarma, polovina za vstupné. Prodej vstupenek na placené on-line akce zahájíme v pondělí 11. ledna v 17 hodin na GoOut, kde si už nyní můžete koupit vstupenky na vysílání profi záznamu oblíbené inscenace Kvak a Žbluňk jsou kamarádi v sobotu 16. ledna od 15 hodin. Dále se v lednu můžete těšit na další díly podcastu Dlouhá chvíle, nové nedělní čtení na pokračování z knihy Arnošta Goldflama O nepotřebných věcech a lidech, jednorázový a jedinečný živý stream na rozloučenou s Adrianem Molem, Festival 13+ v on-line podobě a další akce včetně první (a doufejme, že poslední) on-line premiéry v historii Divadla v Dlouhé.

Dlouhá chvíle potřetí

Třetí díl podcastové série Dlouhá chvíle uvedeme v premiéře v úterý 12. ledna v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean i v naší audioknihovně. Představí se v něm další kolegyně Štěpánky Fingerhutové – Coco Chanel Divadla v Dlouhé, herečka Magdalena Zimová. Společně s Marií Poulovou budou hovořit o módě, návrhářství, oblékání i o divadelním kostýmu z pohledu výtvarnice a herečky. Jaké oblečení nesnášela, co považuje za módní tabu nebo co si o jejím vkusu myslí její děti? Celý díl od 12. ledna na našich podcastových platformách, ukázka už nyní zde: 

Do nového roku s písní na rtech

Vážení a milí diváci, přátelé a příznivci Divadla v Dlouhé,
poslední okénko našeho adventního kalendáře ukrývalo premiéru nové autorské písně z domácí dílny Padají vločky, svět se mění (text Martin Matejka, hudba Milan Potoček). Také silvestrovský příspěvek Dlouhé do společného programu pražských městských divadel byl hudební a tvořil jej výběr písní z dvacítky inscenací, které ve svém domovském divadle nastudoval režisér Jan Borna. Pokud byste chtěli s naším divadlem trávit na začátku roku ještě více času, čtěte dále...

Těšíme se na vás v novém roce 2021 a pevně doufáme, že nás - ani vás - chuť zpívat nepřejde!

Pokladna zůstane zavřená do 22. 1. 2021

Vážení diváci,
vzhledem k vládním nařízením zůstane naše pokladna zavřená do 22. 1. Pokud by se termín zavření maloobchodních prodejen prodloužil až do konce platnosti vaší rezervace, bude vám prodloužena.
Děkujeme za pochopení