Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Aktuality

Aktuality

Nový trailer Pravomila

V průběhu zkoušení nové inscenace Pravomil vznikly opět tři videoreportáže. Kdo je Pravomil, co o sobě prozradily hlavní postavy a jaká hudba v inscenaci zazní natáčel František Týmal. Kromě reportáží má Pravomil i nový trailer. Všechny reportáže i trailer jsou ke zhlédnutí na našem YouTube kanále.

PRAVOMIL / trailer
ZKOUŠÍME: Pravomil / Hudba
ZKOUŠÍME: Pravomil / Hlavní postavy
ZKOUŠÍME: Pravomil / Kdo je Pravomil

Premiéra komorní inscenace

Ve středu 29. března jsme poprvé uvedli novou komorní inscenaci Valčík náhody. Hru Viktora Haima nastudoval režisér Michal VajdičkaKlárou Oltovou a Janem Sklenářem v rámci komorní řady Krátká Dlouhá. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie Martina Špeldy. Premiéra a první repríza jsou vyprodány, vstupenky jsou momentálně k dispozici na termíny 22. dubna a 25. května.

Rozhovor s Michalem Vajdičkou nejen o Konci rudého člověka

Režisér Michal Vajdička byl hostem Markéty Kaňkové v pořadu Vizitka na stanici ČRo Vltava. Kromě Konce rudého člověka, který se nedávno stal Inscenací roku v Cenách divadelní kritiky, mluvili také o práci v Dejvickém divadle, o hrách Martina McDonagha, o Hordubalovi v Národním divadle... Michal Vajdička u nás v těchto dnech opět zkouší, a to komorní hru Valčík náhody. Premiéra je již ve středu 29. 3.

Fotografie z nové inscenace

Fotografie Martina Špeldy z naší nové inscenace Pravomil, která měla premiéru v sobotu 18. března, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Rušíme představení Bez roucha 20. 3. 2023

Vážení diváci,
je nám to nesmírně líto, ale z důvodu zranění v souboru musíme zrušit představení Bez roucha v pondělí 20. března. Náhradní termín bude v pondělí 5. června od 19 hodin. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat). Aktivní nevyzvednuté rezervace budou zrušeny.

  • Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 24. 3. 2023.
  • Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 24. 3. 2023, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.
  • Vstupenky je také možné vyměnit za platební kupon ve stejné hodnotě, který má roční platnost.

Děkujeme za pochopení.

Předprodej vstupenek na květen

Předprodej vstupenek na květen začal ve středu 15. března ve 12 hodin v pokladně i na webu.
Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Konec rudého člověka se stal Inscenací roku a Jan Vondráček získal cenu za herecký výkon roku

Konec rudého člověka se stal Inscenací roku 2022 a Jan Vondráček jako Major Alexejev získal cenu za mužský herecký výkon roku v anketě 84 divadelních kritiků a publicistů. Ceny divadelní kritiky pořádá redakce časopisu Svět a divadlo a navazují na dříve udílené Ceny Alfréda Radoka.

Zrušené představení BEZ ROUCHA 3. března 2023

Vážení diváci,
je nám to nesmírně líto, ale z důvodu zranění v souboru jsme museli zrušit představení Bez roucha v pátek 3. března. Náhradní termín bude v úterý 9. 5. 2023 od 19 hodin. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat). Aktivní nevyzvednuté rezervace budou zrušeny.  Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 10. 3. 2023. 
Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 10. 3. 2023, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.
Vstupenky je také možné vyměnit za platební kupon ve stejné hodnotě, který má roční platnost.
Ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Zrušené představení OBLOMOV 2. března 2023

Vážení diváci,
je nám to nesmírně líto, ale z důvodu náhlého onemocnění v souboru jsme museli zrušit dnešní představení Oblomov (2. března). Náhradní termín bude v úterý 23. 5. 2023 od 19 hodin. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat). Aktivní nevyzvednuté rezervace budou zrušeny. Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 10. 3. 2023. 
Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 10. 3. 2023, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.
Vstupenky je také možné vyměnit za platební kupon ve stejné hodnotě, který má roční platnost.
Ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Vychází další díl Dlouhé chvíle

Tentokrát si Štěpánka s Evou pozvaly herečku Veroniku Lazorčákovou, kterou u nás můžete vidět v Lucerně nebo Oblomovovi. Společně se bavily o práci v Národním divadle, o její lásce k hudbě, ale třeba i o mateřství a o tom, jak se dá skloubit rodina s hereckou profesí.
Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.