Aktuality

Aktuality

Zemřela Eva Šormová

V neděli 10. prosince zemřela teatroložka Eva Šormová, která od začátku sledovala tvorbu Divadla v Dlouhé a byla autorkou podrobného slovníkového hesla i v našich výročních publikacích.

Prodej vstupenek na koncert Petr Skoumal "80"

Vstupenky na koncert k nedožitým osmdesátinám Petra Skoumala, který se uskuteční 7. března 2018 od 19 hodin, budou v prodeji od úterý 12. prosince od 12 hodin v pokladně i na internetu.

Darujte zážitky

Opět nabízíme možnost zakoupit dárkový voucher jako vstupenku do Klubu patronů Divadla v Dlouhé! 

Začali jsme zkoušet Ghost Protocol

Režisérka Linda Dušková začala zkoušet komorní inscenaci Ghost Protocol. Fotografie ze zahajovací zkoušky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Předprodej na leden 2018

Předprodej vstupenek na leden příštího roku začal v úterý 21. listopadu ve 12 hodin.

Nominace na Cenu Divadelních novin

Miroslav Hanuš a Jan Borna jsou nominováni na Cenu Divadelních novin za inscenaci Hovory na útěku.

Fotografie a recenze Tajného deníku

Fotografie Martina Špeldy z naší nové inscenace Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ najdete ve fotogalerii. Odkazy na recenze v detailu inscenace.

Předprodej na prosinec 2017

Předprodej vstupenek na prosinec 2017 začal ve čtvrtek 19. října ve 12 hodin.

Premiéra Tajného deníku Adriana Molea se blíží

První premiérou letošní sezony ve velkém sále bude Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ podle stejnojmenného bestselleru Sue Townsendové v úpravě a režii Miroslava Hanuše a s Martinem Matejkou v titulní roli. Premiéra je plánována na středu 8. listopadu. Fotografie ze zahajovací zkoušky a ze zkoušky zvukové (kombinované s oblékanou) si můžete prohlédnout v detailu inscenace nebo ve fotogalerii akcí.

Fotky a recenze nového scénického čtení

Fotografie Ireny Vodákové z nového titulu Slovenské sekce Muži sa minuli najdete ve fotogalerii. Recenzi Jana Kerbra v Divadelních novinách.