Aktuality

Aktuality

Předprodej na září 2020

Předprodej vstupenek na září 2020 začal v úterý 2. června ve 12 hodin v pokladně i na internetu.
Chcete-li znát program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Místo festivalu masky od dětí

Děkujeme všem dětem, které se přidaly k naší výzvě a na základě videoworkshopu Terezy Bartůňkové vyrobily krásné masky.

Otevíráme podcastovou knihovnu

V rámci hledání a vytváření náhradního on-line programu jsme se pustili na další dosud neprobádané území a založili jsme podcastovou knihovnu. Postupně do ní vkládáme naše vlastní zvukové nahrávky i převzaté pořady, které s naším divadlem souvisejí.

Zvyšujeme kapacitu červnových představení

Na základě mimořádného opatření vlády, které platí od 25. května 2020, zvyšujeme kapacitu všech čtyř červnových představení nad původně povolený počet 100 osob. Ostatní bezpečnostní a hygienická nařízení, jejichž podrobný souhrn najdete zde, nadále platí, včetně rozestupů mezi sedadly i řadami. Počet míst, která jsme přidali, proto není velký, takže pokud chcete v červnu zajít do Dlouhé, neváhejte.

Místo festivalu workshop

Ve středu 20. května měl začít 22. ročník festivalu pro děti a jejich dospělé Dítě v Dlouhé. Ze zjevných důvodů jsme festival museli zrušit, ale přinášíme vám alespoň část z jeho doprovodného porgramu: on-line workshop výroby masek s výtvarnicí Terezou Bartůňkovou. A to není všechno! Fotku své masky nám můžete do konce května poslat na divadlo@divadlovdlouhe.cz nebo přes facebook či instagram. Na Den dětí 1. června vaše výtvory zveřejníme a každého, kdo nám masku vyfotí a fotku pošle, odměníme poukázkou na reprízu inscenace Nebe – peklo.

Předprodej na červen 2020 a květnový on-line program

Po dlouhé pauze jsme ve čtvrtek 14. května zahájili předprodej vstupenek, i když program na letošní červen není ani zdaleka normální. Vzhledem k stále platícím omezením jsme se rozhodli uvést pouze čtyři představení, která odehrajeme ve zvláštním režimu přísných hygienických podmínek. 

Výběrové řízení na pronájem divadelních kaváren a klubu

Divadlo v Dlouhé vyhlašuje výběrové řízení na pronájem divadelních kaváren a klubu. Termín nástupu je 24. 8. 2020, uzávěrka nabídek 10. 6. Základní informace naleznete zde. Další informace: Daniela Šálková, e-mail salkova@divadlovdlouhe.cz, tel.: 603 220 384, prohlídka prostor: Petr Pištěk, e-mail petrpistek@divadlovdlouhe.cz, tel.: 604 884 494.

Vy se ptáte, my odpovídáme

Interaktivní novinka v našem nouzovém virtuálním programu. Pošlete dotaz svému oblíbenému herci prostřednictvím sociálních sítí nebo e-mailem. »»»

Čteme knihu O líné babičce

9. kapitola Hra na honěnou v podání Veroniky Lazorčákové a Roberta Mikluše má premiéru v neděli 31. května v 15 h