Aktuality

Aktuality

Otevírací doba pokladny o prázdninách

Pokladna divadla je od 29. června do 18. srpna 2019 zavřená.
Od 19. do 30. srpna bude otevřeno ve všední dny od 12 do 18 h, od 2. září se vrací běžná otevírací doba (všední dny 12 – 19 h a vždy 2 hodiny před začátkem představení).
Vstupenky jsou i během prázdnin v prodeji on-line a také v předprodejích Ticket Art, Ticket Portal, Ticket Master. Na našich stránkách je možná pouze koupě e-vstupenek, nikoliv rezervace, která bude znovu spuštěna 12. srpna ve 12 hodin. Předprodej na říjen bude zahájen v úterý 20. srpna ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

Klub patronů zakončil sezonu

Patroni uzavřeli uplynulou klubovou sezonu speciálním večerem: fotky, program, bulletin i novinky pro další sezonu si prohlédněte v článku.

#milionchvilekvdlouhe

Divadlo v Dlouhé podporuje iniciativu Milion chvilek pro demokracii v její snaze hájit demokratické principy v naší společnosti a na dálku se připojuje k demonstraci na Václavském náměstí. Na dnešní představení přijedou někteří diváci zdaleka, a proto posuneme začátek pouze o symbolických pět minut, věnovaných zamyšlení nad stavem naší společnosti 30 let po listopadu 1989.

Mimořádný předprodej na říjen

6. června jsme dali mimořádně do prodeje vstupenky na říjnové reprízy pěti inscenací, které se nevešly do zářijového programu. Vstupenky na všechna říjnová představení budou v prodeji od 20. srpna.

Červen v Dlouhé

Červen je posledním měsícem letošní divadelní sezony. V Dlouhé pro vás budeme hrát až do 25. června, úplně posledním představením sezony pak bude hostování s inscenací Romeo, Julie a tma na festivalu Divadlo evropských regionů v Hradci Králové v pátek 28. června. Novou, již 24. sezonu zahájíme 3. září Kabaretem Kainar – Kainar.

Předprodej na září

Předprodej vstupenek na září začal ve středu 29. května ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

Festival Dítě v Dlouhé už zná vítěze

Program festivalu Dítě v Dlouhé pokračuje až do pondělí 20. května, ale závěrečná představení hostitelského Divadla v Dlouhé Nebe – peklo jsou uváděna mimo soutěž, takže už známe vítěze obou festivalových cen. Cena diváků, udělovaná na základě hlasování po každém představení, se od letošního ročníku nově jmenuje Cena Dítko a jako první ji získalo Naivní divadlo Liberec za inscenaci Pohádka o Liazce v režii Martina Tichého. Vedle divácké ceny uděluje festival také novou cenu odbornou, pojmenovanou po zakladateli Divadla v Dlouhé Janu Bornovi. První Cenu Jana Borny získalo na základě rozhodnutí poroty brněnské Divadlo Polárka za inscenaci František z kaštanu, Anežka ze slunečnic v režii Jana Cimra.

Květen v Dlouhé

Festival, nové scénické čtení, veletrh a a další mimořádné akce v květnu

Předprodej na červen

Předprodej vstupenek na červen začal ve středu 24. dubna ve 12 hodin.