Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Aktuality

Aktuality

Přidali jsme představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

Využili jsme uvolněný termín a do vánočního programu jsme přidali představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi. Hrajeme ve středu 28. 12. od 17 hodin.

VSTUPENKY NA KVAKA A ŽBLUŇKA 28. 12. 2022

Premiéra a reprízy připravované inscenace VALČÍK NÁHODY jsou ZRUŠENY

Vážení diváci,
kvůli nemoci bohužel není možné dozkoušet připravovanou inscenaci Valčík náhody. Premiéra 4. 12. a reprízy 28. 12. a 21. 1. se ruší a premiéra se přesouvá na jaro 2023. Pokud jste si koupili vstupenky v pokladně, vraťte je, prosíme, tamtéž nejpozději do 16. 12. Pokud jste vstupenky zakoupili on-line, vstupné vám bude vráceno na účet. Aktivní rezervace budou automaticky zrušeny.

Děkujeme za pochopení

Vychází nový díl Dlouhé chvíle

Právě vyšel další díl podcastu Dlouhá chvíle. Dnešním hostem je herečka Anna Tomanová, kterou můžete vidět v naší nové, experimentální inscenaci Už není třeba dělat vůbec nic. V podcastu vám Aničku představíme, dozvíte se, jaká byla její cesta k divadlu, proč se učí italsky nebo jak se jí u nás zkoušelo. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Fotografie a recenze nové inscenace

Fotografie Martina Špeldy z inscenace Jana Friče Už není třeba dělat vůbec nic si můžete prohlédnout ve fotogalerii, odkazy na první recenze najdete zde.

Adventní překvapení z Dlouhé

Na každou ze čtyř nadcházejících adventních nedělí jsme pro vás přichystali mimořádnou akci. Vždy od půlnoci do půlnoci dané neděle si budete moci koupit například vstupenky na vybrané představení nebo zboží z našeho e-shopu za speciální cenu. Začínáme už tuto neděli, konkrétní nabídku zveřejníme 27. 11. v 00.00 hodin.

Předprodej vstupenek na leden 2023

Předprodej vstupenek na leden začal ve středu 23. listopadu ve 12 hodin v pokladně i na webu.
Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Představení Konec rudého člověka 22.11.2022 bylo ZRUŠENO

Vážení diváci,
z důvodu onemocnění v souboru jsme bohužel museli zrušit představení Konec rudého člověka dne 22. listopadu.
Náhradní termín představení bude ve čtvrtek 2. 2. 2023 od 19 hodin. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat). Aktivní nevyzvednuté rezervace budou zrušeny.
Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 16. 12. 2022.
Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 16. 12. 2022, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.
Vstupenky je také možné vyměnit za platební kupon ve stejně hodnotě, který má roční platnost.

Ještě jednou se velmi omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Konec rudého člověka nově s anglickými titulky

Inscenaci Michala Vajdičky, která byla nominovaná na Cenu Divadelních novin, uvádíme ode dneška nově s anglickými titulky. To, že jsme na státní svátek 17. listopadu nasadili právě Konec rudého člověka, není náhoda. Právě díky 17. listopadům naší historie se vůbec můžeme svobodně zabývat dílem nositelky Nobelovy ceny Světlany Alexijevičové a uvádět tragikomickou sondu do duše ruského člověka na motivy její knihy Doba z druhé ruky

Setkání s tvůrci nové inscenace

V úterý 15. listopadu před první reprízou naší novinky Už není třeba dělat vůbec nic proběhne setkání s tvůrčím týmem: režisérem Janem Fričem a dramaturgyní Kateřinou Součkovou, na chvíli se připojí i Pavel Neškudla. Začátek v 18.15 ve velkém sále, vstup volný pro všechny diváky následujícího představení. Divadlo bude otevřeno již od 18 hodin.

Nový doprovodný program k inscenaci Zítřek se nekoná

Od listopadu jsme si pro vás přichystali nový doprovodný program Za pět dvanáct! Jedná se o divácké ladění, které odlehčenou formou přiblíží mrazivé téma inscenace Zítřek se nekoná. Diváci s lektorem se zaměří např. na problematiku nakládání s časem, prokrastinaci a prožívání přítomnosti. 
Připojte se k našemu čajovému dýchánku, kde si společně s dalšími hosty popovídáte u šálku dobré kávy nebo čaje. Čeká vás příjemné posezení, tematické společenské hry a krátká prohlídka hostitelčiny galerie. Těšíme se na vás 6. prosince v 18 hodin.
Zhruba 30minutový program probíhá ve foyer divadla. Je zdarma ke vstupence na představení. Z kapacitních důvodů je však nutná registrace. Více informací o programu, termíny a přihlašovací formulář najdete zde.