Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Aktuality

Aktuality

Nový díl Dlouhé chvíle

V novém díle Dlouhé chvíle se budeme s naším dnešním hostem Markem Němcem velmi otevřeně bavit o terapeutickém rozměru divadla nebo o tom, proč je někdy důležité říct ne. Proč Marek "položil" roli v Národním divadle? Herectví, nebo režie? A v čem vidí smysl divadla? Poslouchejte nový díl Dlouhé chvíle zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Přijmeme finanční účetní

Divadlo v Dlouhé přijme samostatnou finanční účetní na plný nebo i částečný úvazek. Nástup od srpna či září 2022. Podrobné informace najdete zde a další vám případně podá vedoucí účetní Markéta Průšková, tel. 775 040 175, e-mail marketa.pruskova@divadlovdlouhe.cz. Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 10. 6. 2022 e-mailem na adresu salkova@divadlovdlouhe.cz.

Rušíme představení Mistr a Markétka 5. 6. 2022

Vážení diváci,
z provozních důvodu musíme bohužel zrušit představení Mistr a Markétka v neděli 5. 6. 2022. Náhradní termín představení bude v pátek 23. 9. 2022. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat).

Aktivní nevyzvednuté rezervace zůstávají také v platnosti, jejich lhůta byla prodloužena do pátku 3. 6. 2022.
Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 3. 6. 2022.
Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 3. 6. 2021, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení a přízeň

Veřejná zakázka na pořízení projektorů

Divadlo v Dlouhé vypisuje veřejnou zakázku malého rozsahu na Pořízení projektorů. Výzva je vyhlášena dne 11. 5. 2022, lhůta pro podání nabídek končí v úterý 31. 5. 2022 v 16:00 hod. Plné znění výzvy včetně příloh najdete zde. Kontaktní osobou je mistr světel Filip Wiesner (email: filip.wiesner@gmail.com, tel. 603 889 738).

Veřejná zakázka na úklid v divadle

Divadlo v Dlouhé vypisuje veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem Provádění úklidových prací v Divadle v Dlouhé. Výzva je vyhlášena dne 9. 5. 2022, lhůta pro podání nabídek končí v pondělí 23. 5. 2022 v 17.00 hod. Plné znění výzvy včetně příloh najdete zde. Další informace a podklady: Petr Pištěk, vedoucí hospodářské správy, mail: petrpistek@divadlovdlouhe.cz, mobil: 604 884 494.

Hledáme vrátného

Divadlo v Dlouhé přijme vrátného, nástup od srpna. Bližší informace podá a nabídky přijímá Petr Pištěk, 604 884 494, petrpistek@divadlovdlouhe.cz.

Předprodej vstupenek na červen

Předprodej vstupenek na červen začal ve čtvrtek 24. března ve 12 hodin v pokladně i na webu.
Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

První reportáž ze zkoušení Kouzelné flétny

První reportáž Františka Týmala ze zkoušek nové inscenace tandemu SKUTR Kouzelná flétna si můžete pustit na našem YouTube kanále. Podívejte se na video z první fáze zkoušení, kterou je nastudování hudebních částí pod vedením Jany Vychodilové.

Festival Dítě v Dlouhé skončil a udělil tři ceny

24. ročník soutěžní divadelní přehlídky Dítě v Dlouhé je už minulostí a známe vítěze festivalových cen. Letos jsou dokonce tři. Vítězem diváckého hlasování a držitelem Ceny Dítko se stala inscenace Naivního divadla Liberec Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! (režie Michaela Homolová). Cenu Jana Borny uděluje odborná porota a získala ji inscenace Komodo kladenského Divadla Lampion (režie Jakub Maksymov). Vedle Ceny Jana Borny se porota rozhodla udělit také zvláštní cenu nazvanou Dítě v tobě, a to Činohernímu studiu Ústí nad Labem za inscenaci Bratrstvo kočičí pracky.

Vychází nový díl podcastu Dlouhá chvíle

Vychází nový díl Dlouhé chvíle, který se tentokrát zaměřuje na naše festivaly pro děti a na dětské divadlo obecně. Proč je tak důležité divadlo pro děti? A může být v něčem pro tvůrce těžší než divadlo pro dospělé? O tom si dnes budou naše moderátorky Štěpánka Fingerhutová a Eva Hacurová povídat s Karolou Štěpánovou, která se dětskému divadlu věnuje a je dramaturgyní obou našich festivalů. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.