Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Aktuality

Aktuality

Otevírací doba pokladny o prázdninách

Od 1. 7. do 14. 8. je pokladna divadla zavřená. Vstupenky na září si můžete i během této doby kupovat on-line. Pokladna bude otevřena od 15. srpna a předprodej na říjen začne v úterý 23. srpna ve 12 hodin v pokladně i na webu.

Vychází poslední díl Dlouhé chvíle v této sezoně

Vychází poslední díl Dlouhé chvíle v této sezoně. Tentokrát moderátorky Štěpánka a Eva vyzpovídaly šéfa našich techniků Martina Kocourka, kterému v divadle neřekne nikdo jinak než „Kočka“. V dnešním díle vám poodhalíme, co všechno se v divadle děje, než se zvedne opona. Dlouhá chvíle se s vámi v této sezoně loučí pozitivním dílem a přeje všem posluchačům hezké léto. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Poslední premiéra sezony

Komorní inscenace Krize majestátu smrti, kterou jsme poprvé uvedli 20. června, je poslední novinkou letošní sezony. Hru tajemného autora S. d. Ch. režíroval neméně tajemný Kapitán Brada a můžete se těšít na herecký koncert Magdaleny Zimové, podpořené dalšími členy divadla: Štěpánkou Fingerhutovou, Ondřejem Rychlým, Miroslavem Zavičárem, Klárou Oltovou, Martinem Matejkou a Danielem Deutschou. Červnová repríza je zadaná pro Klub patronů, ale můžete si už koupit vstupenky na 16. září. Fotografie Ireny Vodákové jsou ve fotogalerii.

Hledáme vrátného

Divadlo v Dlouhé přijme vrátného, nástup od srpna. Bližší informace podá a nabídky přijímá Petr Pištěk, 604 884 494, petrpistek@divadlovdlouhe.cz.

Předprodej vstupenek na září

Předprodej vstupenek na září, tedy první měsíc příští sezony, začal ve středu 1. června ve 12 hodin v pokladně i na webu. Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Poslední reportáž ze zkoušení Kouzelné flétny

V průběhu zkoušení nové inscenace Kouzelná flétna natočil František Týmal tři videoreportáže. Nyní máte možnost se podívat na poslední z nich, ve které se představí hlavní postavy. Všechny reportáže jsou k zhlédnutí na našem YouTube kanále.
ZKOUŠÍME: Kouzelná flétna / Hlavní postavy
ZKOUŠÍME: Kouzelná flétna / Hudební nastudování
ZKOUŠÍME: Kouzelná flétna / První korepetice

Fotografie a recenze Kouzelné flétny

První recenzi naší inscenace Kouzelná flétna napsala Radmila Hrdinová a přečíst si ji můžete zde.
V Odpolední mozaice ČRo Vltava o Kouzelné flétně hovořila Jana Soprová (od času 1:08:15).
Fotografie Pavla Hejného z novinky tandemu SKUTR  si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Druhá reportáž ze zkoušení Kouzelné flétny

Druhá reportáž Františka Týmala z příprav inscenace tandemu SKUTR Kouzelná flétna se zabývá hudební úpravou a nastudováním, které přibližuje Matěj Kroupa. Pustit si ji můžete na našem YouTube kanále.

Nový díl Dlouhé chvíle

V novém díle Dlouhé chvíle se budeme s naším dnešním hostem Markem Němcem velmi otevřeně bavit o terapeutickém rozměru divadla nebo o tom, proč je někdy důležité říct ne. Proč Marek "položil" roli v Národním divadle? Herectví, nebo režie? A v čem vidí smysl divadla? Poslouchejte nový díl Dlouhé chvíle zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Rušíme představení Mistr a Markétka 5. 6. 2022

Vážení diváci,
z provozních důvodu musíme bohužel zrušit představení Mistr a Markétka v neděli 5. 6. 2022. Náhradní termín představení bude v pátek 23. 9. 2022. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat).

Aktivní nevyzvednuté rezervace zůstávají také v platnosti, jejich lhůta byla prodloužena do pátku 3. 6. 2022.
Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 3. 6. 2022.
Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 3. 6. 2021, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení a přízeň