Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna otevřena ve všední dny od 12 do 19 hodin, pokud se hraje o víkendu či ve svátek 2 hodiny před začátkem představení.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Předprodej na prosinec

Vážení diváci,
v těchto dnech bychom za normálních okolností zahajovali předprodej vstupenek na prosinec, ale v současné situaci si netroufáme odhadnout, co nás čeká v listopadu, natož v prosinci. Spuštění předprodeje proto zatím nevyhlašujeme; jisté je, že nezačne dřív než v prvním listopadovém týdnu. V každém případě vzhledem k okolnostem proběhne tentokrát pouze on-line. Nejen proto, že je pokladna momentálně zavřená, ale také proto, že mnohahodinová fronta v pasáži divadla je to poslední, co si přejeme. Další informace zveřejníme, jakmile budeme vědět víc.

Nehrajeme, ale zatím stále zkoušíme!

První ochutnávku z inscenace Vytržení panny z Barby, kterou připravujeme v koprodukci se spolkem JEDL, si můžete pustit na našem YouTube kanále. A další budou následovat...

Od 22. října bude zavřená pokladna

Vážení diváci,
na základě nařízení vlády musíme od čtvrtka 22. října zavřít naši divadelní pokladnu. 
Peníze za vstupenky na zrušená představení zakoupené v pokladně budeme vracet až po jejím opětovném otevření. Vaše aktivní rezervace prodloužíme až do data konání představení.
V případě jakýchkoli dotazů pište na e-mail obchodni@divadlovdlouhe.cz.
Děkujeme za pochopení a prosíme, abyste sledovali náš web.

Listopadový bulletin

Vážení diváci,
protože nevíme, zda vládní opatření skončí opravdu 3. listopadu, respektive obáváme se, že nikoliv, zdá se nám zbytečné posílat do tiskárny listopadový měsíční bulletin. Nabízíme vám tedy alespoň jeho webovou variantu, kterou najdete v detailu článku, případně si můžete celý bulletin stáhnout. Listopadový program je v něm představen ve variantě, která platí v tuto chvíli, tj. s premiérou Vytržení panny z Barby, derniérou Mnoho povyku pro nic a dalšími třiceti představeními.

Youtubeři se odkládají, Mrk zatím platí

Koronavirus zamíchal termíny i u členů a hostů naší Slovenské sekce a zkoušení Klimáčkových Youtuberů se proto odkládá na neurčito. Nejbližším novým titulem komorní řady Krátká Dlouhá tak bude první české uvedení hry Jen Silvermanové Mrk v režii Ondřeje Rychlého. Premiéra je plánovaná na leden.

Dle nařízení vlády rušíme představení až do 3. listopadu

Vážení diváci,
je nám to velice líto, ale z důvodu mimořádného opatření vlády rušíme všechna představení až do 3. listopadu. Souhrnnou a průběžně doplňovanou tabulku se všemi změnami, náhradními termíny a daty, do kdy je možno vracet vstupenky, najdete zde.
Zatím můžeme zkoušet a příprava inscenace Vytržení panny z Barby tedy pokračuje. Doufáme, že její premiérou 4. listopadu znovu otevřeme divadlo vám, divákům.