Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Repríza on-line koncertu "Skoumalovek"

V neděli 7. března, kdy si připomeneme výročí narození Petra Skoumala, máte ještě jednou možnost zhlédnout a hlavně poslechnout koncert J. Olina Nejezchleby a kapely Malý bobr nazvaný Pocta Petru Skoumalovi. Koncert jsme živě vysílali minulou neděli a můžeme slíbit takové pecky jako Starej pán, Kdybych byl boháčem, Trychtýře, Kolik je na světě, ale i úplně nově nastudovanou Chci dál. Reprízu si můžete pustit v neděli 7. března od 20 hodin, vstupenky koupíte zde.

Poslední pohádku Arnošta Goldflama čte Michaela Doležalová

Poslední únorovou neděli završíme osmidílné čtení na pokračování z knihy Arnošta Goldflama O nepotřebných věcech a lidech. Pohádku Vyhozená knížka čte Michaela Doležalová a vy si ji můžete pustit na našem Facebooku a YouTube, audioverze v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean a naší knihovně. Na těchto kanálech najdete všech osm dílů pohromadě a také celou knihu Aleny Kastnerové O líné babičce, kterou naši herci načetli v domácích podmínkách při loňském jarním lockdownu. Kdo by čekal, že se vám po roce bude ještě hodit...

Mnoho povyku pro nic už na jevišti neuvidíte

Se Shakespearovou komedií Mnoho povyku pro nic v režii Hany Burešové se budeme muset rozloučit pouze on-line. Po několika zrušených termínech už derniéru nechceme odsouvat do neznáma a rozhodli jsme se inscenaci raději kvalitně natočit a odvysílat záznam posledního, neveřejného představení. Záznam derniéry budeme vysílat několikrát, cenové kategorie vstupenek odpovídají počtu sledujících (single/double/rodinná).

VSTUPENKY NA 11. 3. 20.00

VSTUPENKY NA 24. 3. 20.00