Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Aktuality

Aktuality

Mimořádná otevírací doba pokladny před Vánoci

Oba poslední předvánoční víkendy má pokladna divadla mimořádně otevřeno od 12 do 19 hodin (v neděli 12. 12. dokonce až do 20 h), tedy nejen obvyklé dvě hodiny před představením.
V pokladně můžete koupit spoustu dárků pro své blízké. Vedle vstupenek na konkrétní představení (lednová představení už jsou v prodeji, předprodej na únor začíná 16. prosince) nabízíme:

Nový díl podcastu s rozhovory k Mistrovi a Markétce

Vychází poslední díl podcastu Nikdy se nepouštějte do řeči s neznámými lidmi! Na závěr naší miniserie si můžete poslechnout rozhovor s Terezou Bartůňkovou, která k Mistrovi a Markétce vytvořila ilustrace. Terezu vyzpovídala představitelka Martkéky herečka Marie Poulová. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.

Rušíme následující představení

Vážení diváci,
z důvodu onemocnění v souboru jsme nuceni zrušit následující představení. Máte-li koupené vstupenky, můžete si je vyměnit na jiný termín, vrátíme vám vstupné nebo vám nabízíme platební kupón s roční platností.

1. 12. 2021 Zítřek se nekoná - zrušeno bez náhrady
2. 12. 2021 Sonety - zrušeno bez náhrady
6. 12. 2021 Lidská tragikomedie - zrušeno bez náhrady
9. 12. 2021 Romeo, Julie a tma - zrušeno bez náhrady
15. 12. 2021 Zítřek se nekoná - zrušeno bez náhrady

  • Vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 17. 12. 2021.
  • Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 17. 12. 2021, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.
  • Aktivní nevyzvednuté rezervace budou automaticky stornovány.

Děkujeme za pochopení.

Programová změna v úterý 7. prosince

Vážení diváci,
z důvodu onemocnění v souboru jsme museli provést programovou změnu a místo původně plánovaného Oblomova uvedeme v úterý 7. prosince inscenaci Jak jsem se ztratilVstupenky zůstávají v platnosti.
Budeme rádi, pokud na náhradní titul přijdete, ale pokud by vám změna nevyhovovala, můžete vstupenky zakoupené v pokladně vyměnit nebo vrátit tamtéž, a to nejpozději do 7. prosince 2021. Pokud máte zakoupené e-vstupenky a o programovou změnu nemáte zájem, kontaktujte do stejného data naše obchodní oddělení (obchodni@divadlovdlouhe.cz). Uvolněné vstupenky dáme do prodeje.
Děkujeme za pochopení

Změna v uměleckém vedení Divadla v Dlouhé

Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský (režijní tandem SKUTR) se na základě výběrového řízení stali uměleckými řediteli činohry Národního divadla pro období 2022–2028. Od roku 2017 jsou členy uměleckého vedení Divadla v Dlouhé a zůstávají jimi až do konce sezony 2021/22. Po premiéře Mistra a Markétky nyní připravují inscenaci Kouzelná flétna, jejíž premiéra je plánovaná na 26. května 2022. V repertoáru zůstávají rovněž jejich předchozí inscenace Dopisy Olze a Sonety. Divadlo v Dlouhé zatím dále povede umělecká šéfka Hana Burešová; výhledově se počítá s opětovným rozšířením uměleckého vedení.

Rušíme Élektru 25. 11.

Vážení diváci,
z důvodu onemocnění v souboru musíme zrušit představení Élektra 25. listopadu. Máte-li koupené vstupenky, vrátíme vám vstupné nebo vám dáme platební kupón s roční platností.

  • Vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 30. 11. 2021.
  • Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 30. 11. 2021, zda budete mít zájem o platební kupón s roční platností nebo budete chtít vrátit peníze na účet.
  • Aktivní nevyzvednuté rezervace budou automaticky stornovány.

Náhradní termín vám bohužel nabídnout nemůžeme, neboť se mělo jednat o poslední uvedení v této sezoně. Na Élektře se na vás těšíme v příští sezoně.

Děkujeme za pochopení a přízeň

Náhradní termíny zrušených představení

Vážení diváci,
z důvodu onemocnění v souboru jsme museli zrušit následující představení. Vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termíny (vstupenky nemusíte vyměňovat). Pokud se vám náhradní termín nehodí, napište nám nejpozději do 30. 11. 2021 na obchodni@divadlovdlouhe.cz a my vám nabídneme další možnosti řešení.
Děkujeme za pochopení a přízeň
Vaše Divadlo v Dlouhé

Náhradní termín za zrušené představení Mistr a Markétka 17.11.

Milí diváci,
náhradní termín za zrušené představení Mistra a Markétky 17. 11. je 16. ledna 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat). Pokud se vám náhradní termín nehodí, napište nám nejpozději do 30. 11. 2021 na obchodni@divadlovdlouhe.cz a my vám nabídneme další možnosti řešení.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Nový díl našeho podcastu Dlouhá chvíle

Poslechněte si nový díl podcastu Dlouhá chvíle. Tentokrát naše moderátorky Štěpánka Fingerhutová a Eva Hacurová vyzpovídaly svého hereckého kolegu Jana Sklenáře. Proč se Honzovi v divadle přezdívá „sluníčko“? A čím by byl, kdyby nebyl hercem?
A na závěr podcastu máme pro věrné posluchače jedno malé překvapení. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Předprodej vstupenek na leden 2022

Předprodej vstupenek na leden příštího roku začal v úterý 23. listopadu ve 12 hodin v pokladně i na webu. Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.