Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Bez roucha naživo pro patrony

Bez roucha naživo pro patrony

Bez roucha naživo pro patrony

Členové Klubu patronů měli exkluzivní možnost nahlédnout do příprav nové inscenace Bez roucha v režii Hany Burešové.

První zkouškou naživo se otevřel patronský program sezony 2020/2021. Téměř 70 patronů mělo možnost navštívit zkoušku pod vedením režisérky Hany Burešové ve velkém sále Divadla v Dlouhé. Dramaturg Štěpán Otčenášek patrony seznámil s autorem, historií úpravy hry i inscenační minulostí a stávajícím inscenačním klíčem pro naše zpracování.

Kromě toho měli patroni možnost nahlédnout i do práce kostýmních výtvarnic Hany Fischerové a Magdaleny Zimové (která je zároveň členkou hereckého souboru Divadla v Dlouhé). Nad návrhy k inscenaci Bez roucha se hovořilo o přípravě a funkci divadelního kostýmu, o tom jaké požadavky ze strany inscenace a herců je třeba splnit při jeho výrobě apod.

Celý divadelní podvečer zakončilo občerstevní v divadelním klubu, které patronům laskavě zajistila kavárna My Raw.

Zkoušku naživo si můžete prohlédnout na fotografiích Ireny Vodákové pod článkem. Pokud máte o patronský zážitkový program zájem, více informací o vstupu do Klubu patronů najdete zde. Nově nabízíme i zakoupení patronství on-line.