Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Otevírací doba pokladny o prázdninách

Od 1. 7. do 14. 8. je pokladna divadla zavřená. Vstupenky na září si můžete i během této doby kupovat on-line. Pokladna bude otevřena od 15. srpna a předprodej na říjen začne v úterý 23. srpna ve 12 hodin v pokladně i na webu.

Vychází poslední díl Dlouhé chvíle v této sezoně

Vychází poslední díl Dlouhé chvíle v této sezoně. Tentokrát moderátorky Štěpánka a Eva vyzpovídaly šéfa našich techniků Martina Kocourka, kterému v divadle neřekne nikdo jinak než „Kočka“. V dnešním díle vám poodhalíme, co všechno se v divadle děje, než se zvedne opona. Dlouhá chvíle se s vámi v této sezoně loučí pozitivním dílem a přeje všem posluchačům hezké léto. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Poslední premiéra sezony

Komorní inscenace Krize majestátu smrti, kterou jsme poprvé uvedli 20. června, je poslední novinkou letošní sezony. Hru tajemného autora S. d. Ch. režíroval neméně tajemný Kapitán Brada a můžete se těšít na herecký koncert Magdaleny Zimové, podpořené dalšími členy divadla: Štěpánkou Fingerhutovou, Ondřejem Rychlým, Miroslavem Zavičárem, Klárou Oltovou, Martinem Matejkou a Danielem Deutschou. Červnová repríza je zadaná pro Klub patronů, ale můžete si už koupit vstupenky na 16. září. Fotografie Ireny Vodákové jsou ve fotogalerii.

Hledáme vrátného

Divadlo v Dlouhé přijme vrátného, nástup od srpna. Bližší informace podá a nabídky přijímá Petr Pištěk, 604 884 494, petrpistek@divadlovdlouhe.cz.