Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Nový díl našeho podcastu Dlouhá chvíle

Dlouhá chvíle se k vám vrací v nové sezoně. Hostem prvního dílu je Miroslav Zavičár, moderují Štěpánka Fingerhutová a Eva Hacurová. Nový díl si můžete poslechnout zde či v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.

Předprodej vstupenek na listopad

Předprodej vstupenek na listopad začal v úterý 21. září ve 12 hodin v pokladně i na webu. 

Setkání s tvůrčím týmem nové inscenace Zítřek se nekoná

Setkání s tvůrci inscenace Zítřek se nekoná proběhne před první reprízou v sobotu 25. září od 18.15 hodin v divadelní kavárně. U nás dosud neuvedenou hru Juliena Greena a její inscenaci vám přiblíží režisérka Hana Burešová, dramaturg Štěpán Otčenášek a představitelka jedné z hlavních rolí Magdalena Zimová.

Choďte, prosíme, do divadla s předstihem

Vážení diváci,

vzhledem k tomu, že jsme povinni kontrolovat potvrzení o bezinfekčnosti, trvá vstup do divadla déle než obvykle. Prosíme vás proto, abyste přicházeli s větší časovou rezervou a před vchodem si připravili QR kód v aplikaci Tečka, certifikát v elektronické nebo tištěné podobě (ke stažení z ocko.uzis.cz) či potvrzení o laboratorním testu. Pokud se chcete otestovat na místě vlastním testem, oznamte to rovnou inspektorce hlediště u vchodu, kde je možné si test i zakoupit.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás