Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

"Skoumalovky" pro dospělé i pro děti zazní živě z jeviště divadla

Po dvou „domácích“ koncertech Evy a jejích tygrů pro vás chystáme první koncert hostující spřátelené kapely, a to někdejších spoluhráčů Petra Skoumala. Jaroslav Olin Nejezchleba a kapela Malý Bobr vám živě z jeviště divadla zahrají výběr těch nejlepších „Skoumalovek“ pro dospělé i pro děti. Pocta Petru Skoumalovi začíná v neděli 28. února ve 20 hodin, osobní videopozvánku Olina Nejezchleby najdete v detailu tohoto článku.

VSTUPENKY NA 28. 2. 2021 20:00

Mnoho povyku pro nic už na jevišti neuvidíte

Se Shakespearovou komedií Mnoho povyku pro nic v režii Hany Burešové se budeme muset rozloučit pouze on-line. Po několika zrušených termínech už derniéru nechceme odsouvat do neznáma a rozhodli jsme se inscenaci raději kvalitně natočit a odvysílat záznam posledního, neveřejného představení. Záznam derniéry budeme vysílat několikrát, první uvedení je 24. února ve 20 hodin. Cenové kategorie vstupenek odpovídají počtu sledujících (single/double/rodinná).

vstupenky na 24. 2. 2021 20.00

Předposlední pohádku Arnošta Goldflama čte Jan Vondráček

Od neděle 21. února už je k dispozici ke zhlédnutí i k poslechu předposlední díl čtení na pokračování z knihy Arnošta Goldflama O nepotřebných věcech a lidech. Pohádku Růženka úplně k ničemu čte Jan Vondráček a můžete si ji pustit na našem Facebooku a YouTube, audioverze v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean a naší knihovně.

Filmový záznam inscenace Mrk v režii Ondřeje Rychlého

Po vyprodané premiéře nové komorní inscenace Mrk jsme kromě lednové reprízy nasadili další termíny jejího on-line vysílání v únoru. Počet vstupenek na každé uvedení je z důvodu autorských práv omezen, tak neváhejte. Fotografie a recenze najdete v detailu inscenace.

VSTUPENKY NA 27. 2. 2021 20.00