Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Teplota v hledišti

Vážení diváci,
vzhledem k situaci se budeme letos snažit regulovat teplotu v sále více než v minulých letech, kdy v hledišti bývalo spíše přetopeno. Zima vám nebude, ale pokud jste byli zvyklí chodit k nám i v zimě v letních šatech, doporučujeme vrstvu navíc. Teplota vzduchu v našem velkém prostoru má značnou setrvačnost a její regulace je obtížná. Ideální by bylo, abychom měli vyprodaná všechna představení a teplotu tak mohli trvale přizpůsobit tepelnému výkonu čtyřsethlavého publika.

Předprodej vstupenek na listopad

Předprodej vstupenek na listopad začal v úterý 20. září ve 12 hodin v pokladně i na webu.
Chcete-li příště dostat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Zrušené představení Romeo, Julie a tma 19. 9. 2022

Vážení diváci,
v pondělí 19. 9. 2022 jsme museli z důvodu náhlé zdravotní indispozice zrušit představení Romeo, Julie a tma. Vstupenky můžete vyměnit nebo vrátit následujícím způsobem: >>>

Nominace na Ceny Thálie

Jan Vondráček byl nominován na Cenu Thálie za mimořádný herecký výkon v roli Majora Alexejeva v inscenaci Konec rudého člověka. V širší nominaci je rovněž Johanna Tesařová za roli Marusji Ivanovny v této inscenaci. Letošní laureáti budou vyhlášeni na slavnostním večeru pod záštitou ministra kultury Martina Baxy, a to v sobotu 8. října od 20 hodin v historické budově Národního divadla (a v přímém přenosu na ČT1).