Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Pozor, Zorro! / Divadlo Alfa, Plzeň

Vít Peřina, Tomáš Dvořák, Ivan Nesveda

Divadlo Alfa, Plzeň 50 minut bez pauzy

Pozor, Zorro! / Divadlo Alfa, Plzeň

Režie Tomáš Dvořák   Výprava Ivan Nesveda   Dramaturgie Vít Peřina, Petra Kosová   Hudba Vratislav Šrámek

Maskovaný předchůdce dnešních superhrdinů, Zorro mstitel, poprvé v loutkové akci!

Vysíláme on-line 21. dubna v 10 a 18 h

Divadlo Alfa pokračuje ve spanilé hrdinské loutkářské jízdě! Po Jamesi Blondovi a hvězdách americké grotesky přichází další titul plný loutkových kouzel! Tentokrát zaměstná kolem osmi desítek loutek a bude znít v rytmu živé hudby mexických mariachi. A kdo to bude tentokrát?

Prapředek maskovaných superhrdinů, Zorro mstitel, znovu v akci! Ochrání muž s černou maskou vesničany před útiskem padoušského mocipána? Získá si přitom srdce spanilé Lolity? A kdo se vlastně skrývá pod maskou Zorra?

Dobrodružná loutková komedie s minimem slov, ale zato spoustou akce a živé muziky. Tvůrci inscenace – liberecký dramaturg a dramatik Vít Peřina a režisér Divadla Alfa Tomáš Dvořák - se volně inspirovali knihou Johnstona Mc Culleyho The Mark of Zorro a jejími filmovými zpracováními, především stejnojmenným filmem z roku 1920 s Douglasem Fairbanksem v hlavní roli.

zobrazit více

Účinkují

Andrea Ballayová, Martin Sádlo Bartůšek, Petr Borovský, Martina J. Hartmannová, Tomáš Jereš, Robert Kroupar, Marie Mrázková, Vlastimil Vorda, Petr Vydarený

Aktuální počet repríz 2 Vhodné pro děti od 6 do 9 let Sdílet