Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Pocta Petru Skoumalovi / J. Olin Nejezchleba & Malý Bobr

J. Olin Nejezchleba & Malý Bobr vstupenky

Pocta Petru Skoumalovi / J. Olin Nejezchleba & Malý Bobr

Koncert někdejších spoluhráčů Petra Skoumala s výběrem těch nejlepších „Skoumalovek“ pro dospělé i pro děti - vysíláme živě z jeviště divadla

Petr Skoumal, vynikající klavírista a skladatel, autor nespočetného množství scénické a filmové hudby, písniček pro děti i dospělé by se 7. 3. 2018 dožil 80 let. Při této příležitosti na něj v den nedožitých narozenin zavzpomínali kolegové z divadla i muzikanti, s nimiž za svou bohatou kariéru vystupoval. Po koncertě v domovském Divadle v Dlouhé slovo dalo slovo a vznikla i trvalejší varianta vzpomínkového vystoupení. Repertoár koncertu tvoří skladby ze sólové tvorby Petra Skoumala i z divadelních inscenací, a to pro dospělé (Březen, Doteky, Odjezd ad.) i pro děti (Když jde malý bobr spát, Tygr ad.).

Kapelu Malý Bobr tvoří Jaroslav Olin Nejezchleba (zpěv, violoncello), Norbi Kovács (kytary, zpěv), člen Divadla v Dlouhé Milan Potoček (klávesy, klarinet), Pavel Skála (kytary, zpěv), Jiří Zelenka (bicí, zpěv), Vladimír Pavlíček (housle, mandolína, harmonika) a Pavel Novák (basa).

zobrazit více

Aktuální počet repríz 1 Premiéra 28. 2. 2021 Sdílet