Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Druhý díl podcastu Dlouhá chvíle

Druhý díl podcastu Dlouhá chvíle

Druhý díl podcastové série Dlouhá chvíle se věnuje tématu dětství a hosta Martina Matejku společně se Štěpánkou Fingerhutovou zpovídá Magdalena Zimová. Řeč bude nejen o dětství, důležitých vzpomínkách, ale i o divadle pro děti a autorské tvorbě, o tom, jaké je to hrát se sourozencem, o hravosti a dítěti v nás samotných a samozřejmě i o vlastních dětech a rodičovství. Od 28. prosince v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean i v naší podcastové knihovně.


Iniciátorkou podcastové série Dlouhá chvíle je Štěpánka Fingerhutová, která se jako nová členka Divadla v Dlouhé rozhodla, že čas, kdy divadlo nehraje, využije k tomu, aby se lépe seznámila se svými kolegy ze souboru. A napadlo ji, že k tomuto seznamování využije v současné době populární a rychle se rozvíjející platformu podcastu. Do každého dílu si vedle hlavního hosta zve někoho ze souboru také jako spolumoderátora.

Hostem prvního dílu byl Jan Vondráček, spolumoderátorkou Eva Hacurová a tématem hudba a zvuk na jevišti, ve filmu, v rozhlase i v životě.