Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Rušíme představení Mistr a Markétka v neděli 16. ledna

Rušíme představení Mistr a Markétka v neděli 16. ledna

Vážení diváci,
je nám to velice líto, ale z důvodu onemocnění v souboru musíme zrušit představení Mistr a Markétka v neděli 16. ledna 2022. Každé zrušení představení nás velice mrzí, zejména v tomto případě, kdy se pro většinu z vás jedná o již druhé přesunutí termínu. Bohužel, doba je taková a my se vždy snažíme chovat vůči vám, divákům, zodpovědně. Vždy zvažujeme všechny možnosti, abychom mohli hrát, ale bohužel, nemocných máme teď více, takže jsme nedokázali udělat záskok, a programová změna v tomto případě nepřipadala v úvahu.

Náhradní termín představení bude 13. března 2022 v 19 hodin, původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat). »»»

Pokud se vám termín nehodí, vstupenky si můžete nejpozději do 31. 1. 2022 vyměnit na jiný termín, platební kupón s roční platností nebo vám vrátíme peníze, a to následovně:

  • Vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 31. 1. 2022.
  • Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 31. 1. 2022, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.

Děkujeme za pochopení