Předprodej na červen 2020 a květnový on-line program

Předprodej na červen 2020 a květnový on-line program

Po dlouhé pauze jsme ve čtvrtek 14. května zahájili předprodej vstupenek, i když program na letošní červen není ani zdaleka normální. Vzhledem k stále platícím omezením jsme se rozhodli uvést pouze čtyři představení, která odehrajeme ve zvláštním režimu přísných hygienických podmínek. 

Podrobný popis všech opatření při návštěvě divadla v červnu 2020 průběžně aktualizujeme, neboť situace se stále mění.

Vzhledem k maximálnímu počtu 100 diváků budou tato představení především obnovením fyzického kontaktu s vámi, diváky, a také zkouškou provozu před – doufejme – plným návratem do divadla v září (program na září máme připravený, o spuštění předprodeje vás budeme informovat). Pro fanoušky, kteří by chtěli pomoci snížit ztráty, jež nám od poloviny března stále narůstají, jsme na červnová představení vyčlenili i několik VIP míst v lóžích za sponzorské vstupné.

Pro pořízení vstupenek vám doporučujeme on-line nákup e-vstupenek. Vstupenky sice prodává i pokladna, ale stále se snažíme omezit osobní kontakt a proto zůstává otevřena v omezeném režimu ve všední dny od 15 do 18 hodin (od 1. června od 12 do 18 a vždy hodinu před představením).


WEB_kveten stale jinak_247x247

Do chvíle, než se budeme moci sejít zase v Divadle v Dlouhé, pokračuje naše čilá on-line činnost na webu a sociálních sítích.

 

 


V sobotu 23. května se můžete s dětmi připojit k on-line workshopu výroby masek s výtvarnicí letošního, zrušeného ročníku festivalu Dítě v Dlouhé Terezou Bartůňkovou.


Průběžně doplňujeme audio a video galerie včetně archivu pro opravdové fanoušky a připravujeme spuštění podcastové knihovny na našich stránkách i v nejpoužívanějších aplikacích.


Sledujte i nadále náš web a sociální sítě Facebook Instagram YouTube