Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Nominace na Ceny Thálie

Nominace na Ceny Thálie

Jan Vondráček byl nominován na Cenu Thálie za mimořádný herecký výkon v roli Majora Alexejeva v inscenaci Konec rudého člověka. V širší nominaci je rovněž Johanna Tesařová za roli Marusji Ivanovny v této inscenaci. Letošní laureáti budou vyhlášeni na slavnostním večeru pod záštitou ministra kultury Martina Baxy, a to v sobotu 8. října od 20 hodin v historické budově Národního divadla (a v přímém přenosu na ČT1).

Ceny Thálie za mimořádné jevištní výkony a celoživotní mistrovství uděluje Herecká asociace od roku 1993 na základě nominací odborných komisí a rozhodnutí Kolegia a prezidia HA. Letos se budou udělovat po devětadvacáté a v průběhu přenosu bude vyhlášeno 18 laureátů (Ceny Thálie za mimořádné jevištní výkony v jednotlivých oborech, Ceny Thálie za celoživotní mistrovství v oborech činohra, opera, balet a muzikál; mimořádné Ceny Thálie: Cena České akademie divadelníků, Cena za šíření divadelního umění v TV a Cena do 33 let).