Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna otevřena ve všední dny od 12 do 19 hodin, pokud se hraje o víkendu či ve svátek 2 hodiny před začátkem představení.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Dle nařízení vlády rušíme představení až do 3. listopadu

Dle nařízení vlády rušíme představení až do 3. listopadu

Vážení diváci,
je nám to velice líto, ale z důvodu mimořádného opatření vlády rušíme všechna představení až do 3. listopadu. Souhrnnou a průběžně doplňovanou tabulku se všemi změnami, náhradními termíny a daty, do kdy je možno vracet vstupenky, najdete zde.
Zatím můžeme zkoušet a příprava inscenace Vytržení panny z Barby tedy pokračuje. Doufáme, že její premiérou 4. listopadu znovu otevřeme divadlo vám, divákům.

Snažili jsme se najít pro vás náhradní termíny uvedení všude, kde to šlo a vstupenky v tom případě zůstávají v platnosti. Kdybyste náhradní termín nemohli využít, můžete vstupenky vrátit v pokladně (pokud jste je koupili v pokladně). Pro vrácení platby za e-vstupenky napište, prosíme, e-mail na adresu obchodni@divadlovdlouhe.cz. Pokud jste platili tištěnými dárkovými poukázkami, budou vám vráceny.
U některých představení přesun vstupenek na náhradní termín není z technických důvodů možný. Pokud je u daného data uvedeno "zrušeno bez náhrady", znamená to, že vstupenky neplatí na žádný jiný termín, ale můžete je vrátit. Pokud jste je koupili v pokladně, můžete je vrátit (či vyměnit dle vlastní volby) tamtéž, pokud máte e-vstupenky, vrátíme vám platbu rovnou na účet.
Pokud jste na zrušená představení měli aktivní rezervaci, bude automaticky zrušena.

Děkujeme vám mnohokrát za pochopení, bez něhož bychom se v současné chvíli neobešli.
Vaše Divadlo v Dlouhé