Vracení vstupného za zrušená představení

Vracení vstupného za zrušená představení

Velmi děkujeme všem divákům, kteří se rozhodli vzdát se nároku na vrácení vstupného za zrušená představení nebo nás podpořit mimořádným darem. Velice si této podpory vážíme!

Podrobný postup při vracení vstupného

Bez osobní návštěvy pokladny vracíme platby za:

  • e-vstupenky (automaticky na účet ke kartě)
  • vstupenky placené v pokladně kartou (automaticky na účet ke kartě)
  • vstupenky placené v pokladně hotově (na účet na základě zaslaného čísla a fota/scanu vstupenek)

Prosíme vás o trpělivost, postupně vracíme tisíce plateb. Nejpozději do konce června budou všechny platby vráceny.

Pokladna je otevřena v omezeném režimu ve všední dny od 15 do 18 hodin.

Do pokladny přijďte pouze v případě, že:

  • máte vstupenky hrazené v pokladně formou předplatného (I. zóna, II. zóna, Dlouhá cesta ke svobodě), tištěných dárkových poukázek a voucherů Slevomatu. Obdržíte zpět příslušný typ poukázky s aktuální platností do 30. 12. 2020
  • máte vstupenky hrazené v pokladně hotově a dosud jste nám nezaslali foto/scan vstupenek a číslo účtu. Obdržíte zpět hotovost.

Pokud si nejste jisti, jakou formou  jste vstupenky v pokladně hradili (hotově nebo kartou), nebo máte vstupenky, které jste si sami nekupovali, velmi vás prosíme, než se vydáte do pokladny, zavolejte ve všední dny od 10 do 16 hodin na info linku obchodního oddělení 605 010 774 nebo od 15 do 18 hodin do pokladny 221 778 629 a my vám informace o způsobu úhrady vašich vstupenek poskytneme. Nechceme, abyste do pokladny chodili zbytečně.

Platnost dosud neuplatněného předplatného všech typů (I. zóna, II. zóna, Dlouhá cesta ke svobodě), tištěných dárkových poukázek a voucherů Slevomatu s platností do konce sezóny se automaticky prodlužuje do 30. 12. 2020.

Pokud se chcete vzdát vstupného za vstupenky zakoupené on-line nebo placené kartou, napište nám to, prosíme, na e-mail obchodni@divadlovdlouhe.cz. Tyto peníze totiž vracíme automaticky zpět na účet.
Pokud nás chcete podpořit i jinak, různé možnosti a také potřebné kontakty najdete zde.

Informace o způsobu vracení vstupenek zakoupených přes Klub mladých diváků najdete na www.klubmladychdivaku.cz.

Pokud potřebujete osobní konzultaci, můžete se ve všední dny od 10 do 16 hodin obrátit na infolinku obchodního oddělení 605 010 774. Pokud potřebujete provozní informace, které se netýkají vstupenek, můžete ve všední dny od 10 do 14 hodin volat na sekretariát divadla 221 778 651

Sledujte i nadále náš web a sociální sítě, kde se vždy dozvíte aktuální informace.