Tajný deník se stal Komedií roku!

Tajný deník se stal Komedií roku!

Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ se stal Komedií roku 2017 na právě skončeném GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích, když získal nejlepší celkové hodnocení v součtu verdiktů odborné a studentské poroty i v hlasování diváků.

Tato i další festivalové ceny byly předány na slavnostním galavečeru, kterým provázel Miroslav Hanuš, a v posunutém přímém přenosu jej vysílala ČT art. Záznam najdete v archivu České televize.

Nejvíce cen získala inscenace hry René Levínského Dotkni se vesmíru a pokračuj, kterou v Městském divadle Brno nastudovala naše režisérka Hana Burešová (minulý týden tato inscenace hostovala v Dlouhé). Vedle ceny odborné poroty a ceny za mužský herecký výkon (Petr Štěpán jako Ing. Bohumil Plánovský, Ph.D.) získala také cenu za režii, která byla letos udělena vůbec poprvé.

Cenu studentské poroty získal Pohřeb až zítra Švandova divadla, Cenu za ženský herecký výkon dostala Kamila Sedlárová za postavu Dawn v inscenaci Vincenc Klicperova divadla z Hradce Králové, Komedií diváků se na základě ankety stala inscenace Městských divadel pražských 60´s aneb Šedesátky.

popup