Předprodej na září

Předprodej na září

Předprodej vstupenek na září, čili první měsíc příští sezony, začal ve čtvrtek 1. června ve 12 hodin v pokladně i na internetu. Zároveň jsme začali prodávat i předplatné na příští sezonu.

Nenechte se odradit, pokud se ve 12 hodin nedostanete do on-line rezervací, systém může být po spuštění předprodeje zahlcen, ale později se situace zlepší. Zkuste to po nějaké době znovu. Podle situace v pokladně také aktualizujeme počet vstupenek uvolněných k prodeji na internetu.

V den předprodeje nejsou možné telefonické rezervace, protože paní pokladní je zcela vytížena prodejem. Telefonické a mailové rezervace nemůže přijímat ani obchodní oddělení s ohledem na zákazníky čekající frontu u pokladny.

PRO PŘÍMÝ PRODEJ V POKLADNĚ JE VŽDY REZERVOVÁNA ČÁST VSTUPENEK. 

Vzhledem k enormnímu zájmu o Kabaret Kainar - Kainar  prodáváme v pokladně maximálně 2 vstupenky na osobu.

VSTUPENKY LZE KOUPIT ČI REZERVOVAT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK NEBO V POKLADNĚ, OBCHODNÍ ODDĚLENÍ VYŘIZUJE JEN DLOUHODOBÉ HROMADNÉ OBJEDNÁVKY (na představení Jak jsem se ztratil a Kabaret Kainar - Kainar hromadné objednávky z kapacitních důvodů přijímat nemůžeme). 

Pokladna v pasáži Divadla v Dlouhé (hned vedle hlavního vchodu do divadla) je otevřena ve všední dny 12 - 19 h. Číslo pevné telefonní linky do pokladny je 221 778 629, telefonovat můžete také na mobilní telefon číslo 605 010 774. Pokud se v pracovní době nedovoláte, je to pravděpodobně proto, že paní pokladní právě obsluhuje někoho jiného.