Červen v Dlouhé

Červen v Dlouhé

Červen je posledním měsícem letošní divadelní sezony. V Dlouhé pro vás budeme hrát až do 25. června, úplně posledním představením sezony pak bude hostování s inscenací Romeo, Julie a tma na festivalu Divadlo evropských regionů v Hradci Králové v pátek 28. června. Novou, již 24. sezonu zahájíme 3. září Kabaretem Kainar – Kainar.

Otevírací doba pokladny o prázdninách

29. června – 18. srpna zavřeno
19. – 30. srpna otevřeno ve všední dny 12 – 18 h
Od 2. září běžná otevírací doba (ve všední dny 12 – 19 h a vždy 2 hodiny před začátkem představení)

Vstupenky můžete i během prázdnin kupovat on-line a také v předprodejích Ticket Art, Ticket Portal, Ticket Pro. Na našich stránkách bude možná pouze koupě e-vstupenek, nikoliv rezervace, která bude znovu spuštěna 12. srpna ve 12 hodin. Předprodej na říjen bude zahájen v úterý 20. srpna ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

Podvečerní Élektra

Vyšli jsme vstříc mimopražským divákům a seniorům a v pátek 7. června jsme nasadili inscenaci Hany Burešové Élektra mimořádně od 18 hodin. Mimořádná bude i cena seniorské vstupenky 190 Kč (obvyklá cena pro studenty a seniory na toto představení je 260 Kč).

Dopisy Olze s anglickými titulky

Ve středu 5. června opět uvedeme Dopisy Olze s anglickými titulky, které jsou dobře viditelné z přízemí.

Host

Taneční divadlo BuFo
A Lenka? / Tadáda dib tadáda
Třetí premiérové uvedení tanečně pohybové fantazie A Lenka? a taneční grotesky Tadáda dib tadáda.
Sobota 8. června v 19.30

Klub patronů

Soukromé mecenáše divadla v červnu čeká poslední akce a zhodnocení celé sezony 2018/19. Sejdeme se 19. června na scénickém čtení Nad Tatrou sa blýska, které bude celé zadané pro Klub patronů.

Pokud byste se k patronům chtěli v příští sezoně přidat, můžete nás kontaktovat na emailu klub@divadlovdlouhe.cz nebo na tel. 603 100 791. Podrobné informace o klubovém programu najdete také na webu divadla.