Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Klub patronů zakončil sezonu

Klub patronů zakončil sezonu

Klub patronů zakončil sezonu

Patroni uzavřeli uplynulou klubovou sezonu speciálním večerem: fotky, program, bulletin i novinky pro další sezonu si prohlédněte v článku.

Členové Klubu patronů se sešli naposledy v této sezoně v Divadle v Dlouhé na zadané repríze scénického čtení slovenské sekce Nad Tatrou sa blýska. Po jejím zhlédnutí si popovídali s herci Magdalenou Zimovou, Martinem Matejkou, Martinem Velikým a Peterem Vargou nejen o česko - slovenských tématech. Ředitelka divadla Daniela Šálková pak odhalila dramaturgický plán pro další sezonu, koordinátorka Klubu patronů Markéta Nachlingerová patronům představila novinky v programu klubu.

Patroni dostali jako již tradičně Bulletin k uplynulé sezoně a další exkluzivní dárky přichystané pouze pro členy klubu.

Večer zakončila řízená degustace vín z House of Wine.

Fotky si můžete prohlédnout zde, klubový program na sezonu 2019/2020 tady, a pokud byste se také rádi stali PATRONEM Divadla v Dlouhé, 6hADR9jm5mrjEKd6jWmKDc ideálně během prázdnin či v září, aby vám neuteklo nic z nadcházející sezony!