Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Robert Mikluš

Robert Mikluš

Robert Mikluš hostoval v roli Filipa Paumella v inscenaci Viktor aneb Dítka u moci a v roli Eilerta Løvborga v inscenaci Heda Gablerová.

Robert Mikluš pochází z Ostravy. Absolvoval činoherní herectví na brněnské JAMU, kde v současné době dokončuje doktorát. První angažmá získal v Divadle Husa na Provázku, kde se za osm let působení setkal s mnoha režijními osobnostmi (Morávek, Mikulášek, Pitínský, Forman, Petrželková aj.). Od září 2014 působí v Praze, hostoval v inscenaci Dokonalé štěstí aneb 1789 v Národním divadle, spolupracuje s Divadlem Na zábradlí či Miroslavem Bambuškem, v Eliadově knihovně a v Muzeu Kampa hraje monodrama Salon Kupka v režii Miloše Orsona Štědroně. S režisérem kočovného spolku Kočébr Víťou Větrovcem posouvá hranice divadla blíž k lidem (východní Turecko, Maroko, Jižní Čechy). Delší dobu spolupracuje i s Českou televizí v oblasti filmové tvorby.