Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Petra Goldflamová-Štětinová

Petra Goldflamová-Štětinová

Kostýmní výtvarnice a scénografka, loutkářka, ilustrátorka. Příležitostně se věnuje divadelnímu plakátu a volné tvorbě (kamenná plastika). Účastní se Salonů české scénografie. Vystavovala na mezinárodní přehlídce v Novém Sadu, v USA na putovní výstavě Metafora a ironie II.

Vystudovala SUPŠ v Praze, obor hračka-loutka. Scénografii na alternativní větvi DAMU absolvovala u prof. P. Matáska a prof. M. Meleny. Od dob studia též spolupracuje se svým nynějším manželem Arnoštem Goldflamem, například na inscenacích Kvas krále Vondry XXVI., Kabaret Richard Weiner (Dejvické divadlo), Bohéma, Povídky z Vídeňského lesa, Hostinec u kamenného stolu, Pohádky pro zlobivé (Klicperovo divadlo Hradec Králové), Smlouva (ND -  Kolowrat), Ruská ruleta (HaDivadlo), Ostrov pokladů (divadlo Minor), 800 mil po Amazonce (ND Brno).

Spolupracuje s režiséry V. Morávkem (Othello, Casio a Desdemona - Klicperovo divadlo Hradec Králové), A. Staňkem (Prospaný život - ND Kolowrat), S. Fedotovem (Revizor - Dejvické divadlo). Podílela se na inscenaci bří Formanů Klapzubova jedenáctka (Divadlo Minor).

Za výpravu k inscenaci Jana Borny Kdyby prase mělo křídla byla nominována na cenu Alfréda Radoka za scénografii. Dále s J. Bornou spolupracovala na inscenacích Kabaret Vian-Cami, Epochální výlet pana Broučka do XV. století, Pokus o létání, Oněgin byl Rusák, Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, U Hitlerů v kuchyni, Naši furianti, Hráči.