Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna bude od 10. 5. 2021 otevřena ve všední dny od 15 do 18 hod.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Virtuální program na listopad v nouzovém stavu

Virtuální program na listopad v nouzovém stavu

Vzhledem k situaci jsme zrušili celý původně naplánovaný listopadový program a znovu se – ač neradi – uchylujeme do relativně bezpečného prostředí internetu a sociálních sítí.

Informace o platnosti či vracení vstupenek na zrušená představení najdete zde, pokud byste nás chtěli podpořit tím, že se vzdáte vstupného, vyplňte, prosíme, tento formulář. Budeme samozřejmě vděčni i za jakoukoliv jinou podporu v této krajně obtížné situaci.

Namísto divadelního sálu se s vámi tedy budeme scházet u monitorů a displejů. Připravujeme pro vás jednorázové akce i seriály, živé vysílání i čtení na pokračování. O podrobnostech vás budeme průběžně informovat. Můžete se těšit mimo jiné na:

Naše starší inscenace si můžete připomenout prostřednictvím první divadelní streamovací služby Dramox, která nabízí kvalitní záznamy Lháře, Faidry a Lékaře své cti (další tituly jsou v jednání). Na našich webových stránkách pak najdete videoarchiv pro opravdové fanoušky a v něm pracovní záznamy Epochálního výletu pana Broučka do XV. století, Myšky z bříška a Ještě žiju s věšákem, čepicí a plácačkou. Další perly vás čekají v kategorii videoklipy.

Sledujte nás nadále na webu a sociálních sítích Facebook / Instagram / YouTube / Twitter
a v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean