Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Výhody pro diváky Letní sezony

Výhody pro diváky Letní sezony

V rámci letošní mimořádné Letní sezony jsme pro vás domluvili řadu výhod v podnicích v pasáži a okolí divadla. Některé z nich platí už od začátku června, takže si například ve vinotéce U Mouřenína (hned vedle hlavního vchodu do divadla) můžete po předložení vstupenky do Divadla v Dlouhé dát skleničku vína za speciální cenu. V divadelní nabídce je alsaský tichý Ryzlink, perlivý Crémant a červený Corbiéres. Vinotéka má otevřeno denně kromě neděle od 14 do 21 hodin, takže sklenku si můžete dát před představením či o přestávce, u kratších představení i po jeho konci.

Speciální nabídku pro diváky připravila už nyní i kavárna MyRaw, kde se vstupenkou dostanete k raw dortíku espresso / capuccino / skleničku vína zdarma.

Bonusy dostupné po celou dobu Letní sezony (26. 6. - 2. 9. 2021):

DIVADELNÍ KAVÁRNA ve foyer si pro diváky připravila letní balíček: 2 sklenky Prosecca s jahodou za letní cenu 129 Kč.

NAŠE MASO V řeznictví Naše maso (prodejna v pasáži) můžete vyřešit občerstvení na poslední chvíli. Po předložení vstupenky  a čárového kódu dostanete 1+1 legendární párek v rohlíku zdarma :-). Pozor, Naše maso má zavřeno v neděli a v ostatní dny zavírá v 19:00.

carovykod_nasemaso

ZONA BISTRO Pokud nebude vaší volbou hot dog, skočte hned vedle do bistra Zona na poctivý sendvič nebo focacciu s pečenou zeleninou, rozpečeným sýrem nebo prémiovými uzeninami a s domácími pomazánkami. Se vstupenkou do Dlouhé dostanete navíc nápoj dle výběru zdarma. Otevřeno mají od úterý do neděle vždy do 19 hodin.

MY RAW CAFÉ V příjemném prostředí kavárny MyRaw si můžete pochutnat na lahodných raw dortech a zákuscích. Se vstupenkou do Dlouhé dostanete navíc zdarma espresso, capuccino nebo sklenku vína. Otevřeno mají sedm dní v týdnu do 21 hodin, jen v neděli do 18 hodin.

HAŠTALSKÝ DĚDEK Pokud budete mít před představením víc času a větší hlad doporučujeme navštívit restauraci Haštalský dědek v Haštalské ulici (projdete pasáží a dáte se pár kroků vlevo): česká kuchyně, dobré pivo a letní zahrádka. A se vstupenkou do divadla budete mít vše o 5 % levnější. Otevřeno mají zatím od pondělí do pátku vždy do 23 hodin.

FLEUR FATAL Stylové květinářství v Petrské ulici nabízí po předložení vstupenky do Divadla v Dlouhé slevu 10 % na řezané květiny. Jestli je nakoupíte výhodně pro drahou polovičku nebo pro svého oblíbeného herce či herečku už necháme na vás!

VINOTÉKA U MOUŘENÍNA Vinný bar hned vedle hlavního vchodu do divadla připravil pro diváky zajímavý vinný program za speciální ceny po předložení vstupenky: alsaský tichý Ryzlink (0,1l / 57 Kč), perlivý Crémant (0,1l / 59 Kč) a červený Corbiéres (0,1l / 57 Kč). Vinotéka má otevřeno od pondělí do soboty vždy do 21 hodin.