Aktuality

Aktuality

Předprodej na prosinec 2017

Předprodej vstupenek na prosinec 2017 začal ve čtvrtek 19. října ve 12 hodin.

Začali jsme zkoušet Tajný deník Adriana Molea

V pátek 22. září jsme začali zkoušet novou inscenaci -Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ podle stejnojmenného bestselleru Sue Townsendové. Fotografie ze zahajovací zkoušky si můžete prohlédnout v detailu inscenace nebo ve fotogalerii akcí.

Fotky a recenze nového scénického čtení

Fotografie Ireny Vodákové z nového titulu Slovenské sekce Muži sa minuli najdete ve fotogalerii. Recenzi Jana Kerbra v Divadelních novinách.

Předprodej na listopad

Předprodej vstupenek na listopad 2017 začal ve středu 20. září.

Nová sezona Divadla v Dlouhé

V nové, již 22. sezoně Divadla v Dlouhé pro vás chystáme tři premiéry na velkém jevišti, dvě komorní inscenace v divadelní kavárně a oba festivaly pro děti, teenagery i dospělé.

Novou sezonu jsme zahájili zájezdem

Novou sezonu jsme zahájili 1. září na Slovensku, kde jsme na festivalu Kremnické gagy s velkým ohlasem uvedli Deň, kedy zomrel Gagarin. Po profilovém dni na červnovém Divadle evropských regionů v Hradci Králové nás v září čeká dvojitá účast i na mezinárodním Festivalu Divadlo v Plzni, kde hrajeme 15. 9. Hovory na útěku a 19. 9. Lucernu. S Lucernou se 26. září vydáme také do Jablonce nad Nisou.

Předprodej na říjen

Předprodej vstupenek na říjen začal v úterý 22. srpna ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

O prázdninách prodej vstupenek pouze on-line

Vstupenky na zářijová představení si můžete i během divadelních prázdnin kupovat online na www.divadlovdlouhe.cz  (pouze prodej e-vstupenek, nikoliv rezervace) a také v předprodejích Ticket Art, Ticket Portal, Ticket Pro. Možnost rezervací vstupenek bude opětovně spuštěna 15. srpna.

Pokladna divadla je o prázdninách zavřená od 30. června do 20. srpna, otevřeno bude opět od pondělí 21. srpna od 12 hod. Předprodej na říjen bude zahájen v úterý 22. srpna ve 12 hod.

První říjnová představení již v prodeji

Uvolnili jsme k prodeji tři říjnová přestavení - první uvedení inscenace 407 gramů z Bohumila Hrabala v nové sezoně (do zářijového programu se nám nevešla) a dvě představení hostujících souborů: Ibsenova Nepřítele lidu v podání Slováckého divadla z Uherského Hradiště a Topolův Konec masopustu v interpretaci Východočeského divadla Pardubice.

Patroni se rozloučili s uplynulou sezonou

Před derniérou inscenace Oněgin byl Rusák se v Divadle v Dlouhé letos naposledy sešli patroni, aby uzavřeli sezonu 2016/2017.