Aktuality

Aktuality

Předprodej na říjen

Předprodej vstupenek na říjen začne v úterý 22. srpna ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

O prázdninách prodej vstupenek pouze on-line

Vstupenky na zářijová představení si můžete i během divadelních prázdnin kupovat online na www.divadlovdlouhe.cz  (pouze prodej e-vstupenek, nikoliv rezervace) a také v předprodejích Ticket Art, Ticket Portal, Ticket Pro. Možnost rezervací vstupenek bude opětovně spuštěna 15. srpna.

Pokladna divadla je o prázdninách zavřená od 30. června do 20. srpna, otevřeno bude opět od pondělí 21. srpna od 12 hod. Předprodej na říjen bude zahájen v úterý 22. srpna ve 12 hod.

První říjnová představení již v prodeji

Uvolnili jsme k prodeji tři říjnová přestavení - první uvedení inscenace 407 gramů z Bohumila Hrabala v nové sezoně (do zářijového programu se nám nevešla) a dvě představení hostujících souborů: Ibsenova Nepřítele lidu v podání Slováckého divadla z Uherského Hradiště a Topolův Konec masopustu v interpretaci Východočeského divadla Pardubice.

2017/18 - 22. sezona Divadla v Dlouhé

Zajímá vás, co nového přinese příští sezona? Projděte si stručný přehled, nebo se podívejte i na podrobnosti.

Patroni se rozloučili s uplynulou sezonou

Před derniérou inscenace Oněgin byl Rusák se v Divadle v Dlouhé letos naposledy sešli patroni, aby uzavřeli sezonu 2016/2017.

Předprodej na září

Předprodej vstupenek na září, čili první měsíc příští sezony, začal ve čtvrtek 1. června ve 12 hodin v pokladně i na internetu. Zároveň jsme začali prodávat i předplatné na příští sezonu.

Fotografie Racka

Fotografie Pavla Hejného z Čechovova Racka v režii dua SKUTR najdete ve fotogalerii.

Patroni na generálce Racka

V sobotu 20. května patroni naposledy v této sezoně nahlédli do zkoušení nové inscenace!

Předprodej na červen

Předprodej vstupenek na červen začal ve středu 19. dubna ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

Začali jsme zkoušet Racka

V pondělí 27. března jsme pod vedením režijního dua SKUTR začali zkoušet Čechovova Racka. Fotografie ze zahajovací zkoušky a náš historicky první upoutávkový videospot najdete v detailu inscenace i ve videogalerii.