Aktuality

Aktuality

2017/18 - 22. sezona Divadla v Dlouhé

Zajímá vás, co nového přinese příští sezona? Projděte si stručný přehled, nebo se podívejte i na podrobnosti.

První říjnová představení již v prodeji

Uvolnili jsme k prodeji tři říjnová přestavení - první uvedení inscenace 407 gramů z Bohumila Hrabala v nové sezoně (do zářijového programu se nám nevešla) a dvě představení hostujících souborů: Ibsenova Nepřítele lidu v podání Slováckého divadla z Uherského Hradiště a Topolův Konec masopustu v interpretaci Východočeského divadla Pardubice.

Otevírací doba pokladny o prázdninách

O prázdninách je pokladna divadla zavřená od 30. června do 20. srpna, otevřeno bude opět od pondělí 21. srpna od 12 hod. Předprodej na říjen bude zahájen v úterý 22. srpna ve 12 hod. Vstupenky na zářijová představení si můžete i během divadelních prázdnin kupovat online na www.divadlovdlouhe.cz  (pouze prodej e-vstupenek, nikoliv rezervace) a také v předprodejích Ticket Art, Ticket Portal, Ticket Pro. Možnost rezervací vstupenek bude opětovně spuštěna 15. srpna.

Předprodej na září

Předprodej vstupenek na září, čili první měsíc příští sezony, začal ve čtvrtek 1. června ve 12 hodin v pokladně i na internetu. Zároveň jsme začali prodávat i předplatné na příští sezonu.

Fotografie Racka

Fotografie Pavla Hejného z Čechovova Racka v režii dua SKUTR najdete ve fotogalerii.

Patroni na generálce Racka

V sobotu 20. května patroni naposledy v této sezoně nahlédli do zkoušení nové inscenace!

Předprodej na červen

Předprodej vstupenek na červen začal ve středu 19. dubna ve 12 hodin v pokladně i na internetu.

Začali jsme zkoušet Racka

V pondělí 27. března jsme pod vedením režijního dua SKUTR začali zkoušet Čechovova Racka. Fotografie ze zahajovací zkoušky a náš historicky první upoutávkový videospot najdete v detailu inscenace i ve videogalerii.

Recenze a fotografie Lucerny

První recenze naší nové inscenace Lucerna vyšly v Hospodářských novinách a na aktuálně.cz, další pak na webu ČT24, v Lidových novinách a Právu. Obsáhlou recenzi Martina C. Putny a Martina Matejku jako Vodníka Michala na titulní straně přináší nejnovější číslo Divadelních novin. Fotografie Martina Špeldy z generálních zkoušek najdete ve fotogalerii.