Informace o prodeji, pokladně, slevách...

Informace o prodeji, pokladně, slevách...

Rezervace a prodej vstupenek online zde.

Do rezervačního a prodejního systému se dostanete z každé položky programu i repertoáru.             

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hodin a pokud se hraje o víkendu či ve svátek 2 hodiny před začátkem představení.

Telefon 221 778 629, 605 010 774 (nevyřizujeme sms)

Pokud se v otevírací době nemůžete do pokladny dovolat, je to tím, že paní pokladní je zcela vytížena obsluhou diváků v pokladně. Děkujeme za pochopení.

Pokladna přijímá i platební karty a poukázky Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket (Compliments - Dárkový, Sport & Kultura, Multi), Unišek, Unišek+, Unišek+ FKSP, Dárkový kupon Cadhoc.

Hromadné objednávky vyřizuje obchodní oddělení (224 826 801, obchodni@divadlovdlouhe.cz).

 

Rezervace a prodej vstupenek online

 • Po stisknutí tlačítka "vstupenky" u vybraného představení se dostanete na stránku se zobrazením sálu a uvidíte, která místa jsou ještě k dispozici
 • Z nich si pak můžete vybrat a rezervovat či koupit konkrétní vstupenky

 

Osobní vyzvednutí v pokladně divadla

 • V případě rezervace si objednané vstupenky musíte vyzvednout a zaplatit v pokladně do pěti dnů nebo v případě platnosti rezervace do data představení nejpozději půl hodiny před začátkem představení. Vyhrazujeme si právo v nutném případě Vaši rezervaci o jedno či dvě místa posunout.
 • Na jedno představení si můžete jednorázově objednat maximálně 6 vstupenek, pokud byste jich chtěli víc, napište své požadavky obchodnímu oddělení

E-vstupenka

 • Pokud si vyberete evstupenku, postupujte dle pokynů. Nezapomeňte si jednotlivé e-vstupenky vytisknout. Potvrzení o zaplacení není e-vstupenka.

Cool Ticket (www.Cool-Ticket.cz)

 • Pokud si vyberete Cool Ticket, postupujte dle pokynů. Více informací o aplikaci naleznete zde. V případě jakýchkoli nejasností s nákupem kontaktujte zákaznickou linku Cool Ticketu 499 599 726.

Zakoupené vstupenky, předplatné, dárkové poukázky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme.

Ceny vstupenek

Velký sál - podle typu představení

 • I. zóna 320 Kč / 350 Kč (přízemí 1.- 6. řada, balkón 1. řada), II. zóna 250 Kč / 280 Kč (přízemí 7. - 12. řada, balkón 2. řada), III. zóna 190 Kč (přízemí 13. - 16. řada, balkón 3. a 4. řada, ochozy), student/senior 160 Kč ve II. a III. zóně

Jeviště - nečíslováno

 • 320 Kč, student/senior 160 Kč

Foyer Kabaret

 • 350 Kč, student/senior 260 Kč

Počet zlevněných vstupenek na každé představení je omezený.

Představení pro děti od 15 hodin

 • Velký sál: I. zóna 100 Kč / 140 Kč, II. zóna 80 Kč / 120 Kč, III. zóna 60 Kč / 100 Kč
 • Foyer: 80Kč

Představení hostů mají vlastní ceny vstupného a nevztahují se na ně slevy a předplatné.

Každý divák musí mít vlastní platnou vstupenku. Platí to i v případě dětí, bez ohledu na jejich věk.

Slevy

Poskytujeme slevy studentům a seniorům (po předložení indexu či dokladu totožnosti), držitelům průkazek ZTP a ZTP/P umožňujeme vstup za 1 Kč na vyhrazená místa ve velkém sále. Divadlo má bezbariérový přístup (pomocí plošiny s nosností 200 kg) a na balkoně je prostor pro 2 vozíčkáře a jejich doprovod. Tato místa nelze nabídnout k rezervaci on-line. V případě zájmu volejte přímo do pokladny.

Počet zlevněných vstupenek na každé představení je omezený a poskytují se jen do určených cenových zón. Slevy poskytujeme pouze v pokladně Divadla v Dlouhé.

Při koupi zlevněných vstupenek je třeba vždy předložit patřičný počet dokladů opravňujících ke slevě.

Majitelé zákaznických karet získají slevu až v pokladně, objednávku provádějte na plnou cenu.

Předplatné a dárkové poukázky

V pokladně lze zakoupit sezonní předplatné a dárkové poukázky na představení Divadla v Dlouhé. Kuponové předplatné v cenách 1.320 Kč do II. zóny a 1.740 Kč do I. zóny obsahuje šest přenosných kuponů, které lze použít jak pro individuální návštěvu různých představení ve velkém sále, tak pro hromadnou návštěvu představení jednoho v rámci jedné sezony (od září do června).
Dárková poukázka v ceně 350 Kč platí na představení Divadla v Dlouhé dle vlastního výběru.

Nejjednodušší způsob uplatnění: vstupenky si předem rezervujte online a při jejich vyzvednutí v pokladně uplatněte dárkovou poukázku či předplatitelský kupon.

Zakoupené předplatné ani dárkové poukázky nepřijímáme zpět.

Předprodej vstupenek

Vstupenky lze objednat i zakoupit také v předprodejích Ticket Art, Ticketportal, Ticketpro i dalších.

Zvýhodněné ceny vstupenek Vám poskytují

 

Svět knihy 2016

Veletržní vstupenka platí zároveň jako poukázka na dvě vstupenky za cenu jedné na představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále, kterou můžete použít v pokladně divadla až do konce září 2016.

 

České dráhy

Sleva 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení IN-KARTY v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Sphere card 

Divadlo v Dlouhé poskytuje držitelům karet Sphere slevu na vstupném 30 nebo 60 Kč (výše slevy závisí na typu karty) na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Dějiny a současnost

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předplatitelského průkazu ĎaSu v pokladně Divadla v Dlouhé. Na jeden průkaz lze uplatnit slevu na 2 vstupenky na jedno představení. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

ARTcard časopisu Art & Antiques

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě předložení Art karty v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

ISIC, EYCA

Ceny vstupenek pro držitele průkazů ISIC, ALIVE(IYTC), ITIC, Staff Card, Evropské karty mládeže EYCA dle typu představení 140 Kč (scénické čtení), 160 Kč (velký sál), 260 Kč (Kabaret). Slevu nelze uplatnit na místa v I. zóně. Počet míst pro uplatnění slevy je omezen. Sleva se nevztahuje na dětská a rodinná představení, hosty a pronájmy. Slevu nelze kombinovat s jinými druhy slev. Na jednu kartu lze využít slevu na jednu vstupenku na konkrétní představení.

Pražská plynárenská

Poskytujeme mimořádné výhody zákazníkům Pražské plynárenské - majitelé karty Citypower mají nárok na slevu 30 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty, pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.

Klub Radioservisu

Sleva 60 Kč z ceny vstupenky na večerní představení Divadla v Dlouhé ve velkém sále dle vlastního výběru. Slevu lze uplatnit na základě klubové karty Radioservisu v pokladně Divadla v Dlouhé. Sleva se nevztahuje na dětská představení, hosty a pronájmy a nelze ji kombinovat s jinými druhy slev.