Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Limitovaná vánoční edice s bonusovými kupóny

Limitovaná vánoční edice s bonusovými kupóny

Limitovaná vánoční edice s bonusovými kupóny

Nabízíme vám exkluzivní dárkový kupón s vánočním vizuálem pro uplatnění při nákupu vstupenek nebo zboží. Ke kupónu navíc obdržíte poukázku na dvě vstupenky za cenu jedné na vybrané tituly. Letos nově i slevu na dramox.cz!

Platnost dárkového kupónu je jeden rok ode dne nákupu a je určen k jednorázovému nákupu vstupenek nebo zboží v našem e-shopu, případně jej můžete uplatnit i osobně v pokladně.

Platnost kupónu do: 1 rok od zakoupení

V prodeji do: 31. 12. 2022

Postup uplatnění kupónu v rezervačním systému

Při nákupu on-line klikněte v košíku v kroku Způsob úhrady do pole "Uplatnit kupón", zadejte jeho číslo a potvrďte znakem "+". Hodnota kupónu se odečte od celkové ceny nákupu a zbylou částku pak doplatíte kartou on-line. Pokud je celková cena nákupu stejná jako hodnota kupónu, stačí kliknout na tlačítko „Potvrdit“. Na jeden nákup lze uplatnit více kupónů.

Kupón nelze uplatnit po uvedeném datu platnosti. Platnost kupónu nelze prodloužit. Po vypršení platnosti kupónu jeho hodnota propadá bez nároku na náhradu. Kupón nelze vrátit ani směnit za peníze. Po uplatnění kódu se kupón stává neplatným.

dramox logo

K letošnímu vánočnímu kupónu jsme připojili ještě další bonus - 10% slevu na dramox.cz

Sledujte Divadlo v Dlouhé i on-line! Na dramox.cz najdete několik záznamů svého oblíbeného divadla a stovky dalších, které můžete sledovat kdykoli a kdekoli.

Registrujte se na dramox.cz, vyberte si předplatné a při vkládání platebních údajů použijte slevový kód (uvedený na našem vánočním dárkovém kupónu). Při měsíčním předplatném budete mít první tři platby o 10 % levnější. Pro odpovědi na vaše dotazy týkající se registrace na dramox.cz pište na napoveda@dramox.cz. Sleva platí při registraci do 15. 1. 2023.