Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Kupóny k jednorázovému nákupu on-line

Kupóny k jednorázovému nákupu on-line

Kupóny k jednorázovému nákupu on-line

Nabízíme možnost koupit on-line dárkové kupóny v cenách 280 Kč, 350 a 420 Kč s platností jeden rok ode dne nákupu, které jsou určeny k jednorázovému nákupu vstupenek na představení z repertoáru Divadla v Dlouhé. Kupóny můžete uplatnit při nákupu vstupenek on-line na www.divadlovdlouhe.cz/program nebo osobně v pokladně Divadla v Dlouhé (kupón je tištěn černobíle na běžný papír A4).

platnost do: 1 rok od zakoupení

Pouze v pokladně můžete za 450 Kč koupit také exkluzivní tištěnou dárkovou poukázku, na níž není uvedena cena.

Náhled kupónu

Podmínky a postup uplatnění kupónu v rezervačním systému

Kupón je určen k jednorázovému nákupu vstupenek nebo zboží v e-shopu či na pokladně v hodnotě stejné nebo vyšší než je hodnota kupónu.

Při nákupu on-line klikněte v košíku v kroku Způsob úhrady do pole "Uplatnit kupón", zadejte jeho číslo a potvrďte znakem "+". Hodnota kupónu se odečte od celkové ceny nákupu a zbylou částku pak doplatíte kartou on-line. Na jeden nákup lze uplatnit více kupónů.

Kupón nelze uplatnit po uvedeném datu platnosti. Platnost kupónu nelze prodloužit. Po vypršení platnosti kupónu jeho hodnota propadá bez nároku na náhradu. Kupón nelze vrátit ani směnit za peníze. Po uplatnění kódu se kupón stává neplatným.

Veškeré další aktuální informace najdete na www.divadlovdlouhe.cz .