Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna otevřena ve všední dny od 12 do 19 hodin, pokud se hraje o víkendu či ve svátek 2 hodiny před začátkem představení.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Kupóny k jednorázovému nákupu vstupenek

Kupóny k jednorázovému nákupu vstupenek

Kupóny k jednorázovému nákupu vstupenek

Nabízíme možnost koupit on-line dárkové kupóny v cenách 280 Kč a 350 Kč s platností jeden rok ode dne nákupu, které jsou určeny k jednorázovému nákupu vstupenek na představení z repertoáru Divadla v Dlouhé. Kupóny můžete uplatnit při nákupu vstupenek online na www.divadlovdlouhe.cz/program nebo osobně v pokladně Divadla v Dlouhé. Pouze v pokladně můžete za 380 Kč koupit také exkluzivní dárkovou poukázku, na níž není uvedena cena.

Náhled kuponu

Postup uplatnění kupónu v rezervačním systému

Při nákupu vstupenek online klikněte na tlačítko „Uplatnit kupón“ a zadejte jeho číslo. Hodnota kupónu se odečte od celkové ceny nákupu a zbylou částku pak doplatíte kartou online. Pokud je celková cena nákupu stejná jako hodnota kupónu, stačí kliknout na tlačítko „Potvrdit“.

Kupón nelze uplatnit po uvedeném datu platnosti. Platnost kupónu nelze prodloužit. Po vypršení platnosti kupónu jeho hodnota propadá bez nároku na náhradu. Kupón nelze vrátit ani směnit za peníze. Po uplatnění kódu se kupón stává neplatným.