Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Originální vánoční dárky z Dlouhé

Originální vánoční dárky z Dlouhé

Jako každý rok, i letos vám nabízíme řadu možností, jak potěšit vaše blízké. Vedle vstupenek či dárkových poukázek a kuponů, které jsou v prodeji celou sezónu, můžete nyní koupit speciální vánoční dárkový kupon tři v jednom s roční platností. Lze jej použít k jednorázovému nákupu vstupenek nebo zboží v našem e-shopu i v pokladně a jako bonus k němu dostanete poukázku na dvě vstupenky za cenu jedné na vybrané tituly a slevu na dramox.cz.

Adventní překvapení

Na každou ze čtyř adventních nedělí jsme pro vás přichystali mimořádnou akci. Vždy od půlnoci do půlnoci dané neděle si budete moci koupit například vstupenky na vybrané představení nebo zboží z našeho e-shopu za speciální cenu.

Letošní dárkovou novinkou jsou tři varianty šátků s motivy a citáty z inscenace Mistr a Markétka, čepice v několika barvách a vánoční balzám na rty s naším logem. Šátky a balzámy je možné zakoupit v pokladně i na e-shopu a na vybraných představení také u stánku přímo v divadle.

Vánoční nabídka Divadla v Dlouhé

A nově si zboží od nás můžete nechat poslat i do poboček či boxů Zásilkovny!

Mimořádná otevírací doba pokladny před Vánoci

so-ne   3.– 4.12.  12.00–19.00

so-ne 10.–11.12. 12.00–19.00

so-ne 17.–18.12. 12.00–19.00