Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Velká pohádka doktorská / čtení na pokračování

Velká pohádka doktorská / čtení na pokračování

Na Povídání o pejskovi a kočičce Josefa Čapka navazujeme v dubnu čtením Velké pohádky doktorské Karla Čapka

Milé děti,

četli jsme vám z pohádek O pejskovi a kočičce, které napsal Josef Čapek, a protože to byl hlavně výborný a známý malíř, taky je doprovodil moc hezkými ilustracemi. Možná jste ale slyšeli, že pěkné pohádky psal i jeho mladší bratr, proslulý český spisovatel Karel Čapek. Z jeho Devatera pohádek jsme pro vás na tři dubnové neděle vybrali Velkou pohádku doktorskou, protože pořád myslíme na všechny ty doktory a sestřičky, zdravotníky, mediky, záchranáře, sanitáře a zkrátka všechny, kdo se v nemocnicích, v sanitkách, na střediscích a poliklinikách dennodenně starají o naše zdraví a statečně bojují i s tak nebezpečnými nemocemi, jako je třeba teď ten zatrápený covid. A chceme jim tak vzkázat, že si moc vážíme jejich práce a že jim za ni děkujem!

Video najdete vždy v neděli v 15 hodin na našem Facebooku a YouTube, audio v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean a naší knihovně.

  1. O princezně solimánské / čtou Jan Sklenář a Miroslav Zavičár
    premiéra 11. 4. 2021
  2. Případ s Hejkalem a havlovickým vodníkem / čtou Čeněk Koliáš, Martin Matejka, Jan Sklenář, Tomáš Turek a Miroslav Zavičár
    premiéra 18. 4. 2021
  3. Případ s rusálkami / čtou Čeněk Koliáš, Martin Matejka, Jan Sklenář, Tomáš Turek a Miroslav Zavičár
    premiéra 25. 4. 2021
zobrazit více

Aktuální počet repríz 3 Sdílet