Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna bude od 10. 5. 2021 otevřena ve všední dny od 15 do 18 hod.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Eva a její tygři /on-line koncert

Eva a její tygři /on-line koncert

Poslední adventní neděli vás zveme na komorní koncert vysílaný on-line z jeviště Divadla v Dlouhé

!!! Link na koncert najdete v emailu, který obdržíte po zakoupení vstupenky prostřednictvím GoOut. V aplikaci GoOut jej nehledejte, tam je pouze QR kód. !!!

Čekají vás nejen tradiční vánoční písně v jazzovém a bluesovém duchu, ale také písně Zuzany Navarové, Josefa Kainara či Jiřího Bulise. Česky i anglicky zpívá Eva Hacurová za doprovodu kapely tvořené třemi opravdovými tygry: Milanem Potočkem, Pavlem Liptákem a Janem Bublem. A někteří tygři i zazpívají...

Eva Hacurová je členkou Divadla v Dlouhé od jara roku 2016, kdy nastudovala roli Agafji v Oblomovovi a začala alternovat postavu Beatricie v Mnoho povyku pro nic. Následovala řada velkých rolí včetně hlavních v Lucerně a Élektře, za něž byla oceněna diváky i kritikou. Eva je také výborná zpěvačka, což v Dlouhé využili režiséři inscenací Hovory na útěku, Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ či Dopisy Olze. Nejen divadelní publikum ji může znát z hlavní role televizního filmu Až budou krávy lítat.

Milan Potoček je aktivní hudebník, absolvent oborů klarinet a klavír na Státní konzervatoři. Členem souboru Divadla v Dlouhé je od jeho vzniku v roce 1996 a jako skladatel, upravovatel, aranžér či korepetitor (případně vše najednou) se podílí na mnoha inscenacích a rovněž účinkuje v menších rolích. Vedle práce v divadle spolupracuje s různými jazzovými seskupeními a pravidelně s nimi vystupuje jako hráč na klávesové nástroje v pražských jazzklubech a na různých jazzových festivalech u nás i v zahraničí.

Pavla Liptáka, člena jevištní techniky Divadla v Dlouhé, znáte z jeviště jako hudebníka, zpěváka a příležitostného herce. Jeho kytarová sóla i zpěv znějí v mnoha našich hudebních inscenacích, větší herecké úkoly dostal ve Třech mušketýrech, Našich furiantech či v Mnoho povyku pro nic. Pravidelně vstupuje s kapelou Mrakoplaš a její komorní verzí MLO (Mrakoplaš Ligth Orchestra).

Muzikant a finančník Jan Buble se na jevišti Divadla v Dlouhé objevuje už dlouhá léta, na kontrabas či baskytaru hrál v inscenacích Kabaret Undine, Myška z Bříška, Krátké písně z Dlouhé a Hovory na útěku. Absolvoval Pražskou konzervatoř (1995) a AMU (2000), studoval také na Utrecht University v Nizozemí a Toho Gakuen Academy v Japonsku, kde byl rovněž zaměstnán (1998 – 2000). V letech 2000 – 2013 byl členem Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, od roku 2011 spolupracuje jako finančník se servisní firmou Partners.

Vstupenky prodáváme na GoOut a můžete si vybrat ze tří kategorií:
single 100 Kč / double 200 Kč / party 300 Kč

zobrazit více

Aktuální počet repríz 1 Premiéra 20. 12. 2020 Sdílet